slniecko Tak ja zkusim vyhledat nejakou kvalitni, dost mi ten produkt vyhovuje;-).
"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět
MP Marge A co Lisa Eldridge? Já na ni vždycky koukám jako na obrázek
Ja taky!! Diky ![]()
Ja umejt oblicej, namazat, bb krem, lehce oboci a smytec. Namalovane oci se mi na mne samotne nelibi, delaji mi tvrdsi vyraz a zestaruji me.
Umýt, namazat a jít. Nejvyšší level je u mě BB krém, tvářenka, tužka, řasenka a rtěnka. A když stihnu i nehty, tak překračujI své hranice. ![]()
Mám dotaz, ptala jsem se v knižním vláknu, ale jak tady někdo před chvilkou zmínil, tady se toho ví víc :-) Sháním knihu (ideálně dětskou), ve které vystupuje Anastázie (popřípadě Rudolf nebo také Valerie). Dcera se snaží vyhrát literární soutěž Albatrosu :-) Nějaké tipy mám (mimo jiné i díky Potrefenáhusa), ale protože tu knihu potřebuje fyzicky v rukou a doma žádnou nemáme, hodí se víc nápadů.
A abych přispěla do kosmetického okénka, já se líčím také velmi rychle a jednoduše, stíny max. dva, světlejší pod obočí, taky v nude tonech. A od tchýně jsem k Vánocům dostala tuhle sadu na obočí a je opravdu super, fakt doporučuju. Velmi přirozeně zdůrazní obočí a dobře se s tím pracuje.
Já se musím zvýraznit denně. Světlé obočí,ještě světlejší řasy a podobná barva vlasů
Nějaký BB vždycky a nutně obočí. Pak následuje řasenka. Někdy mám čas a chut',to přidám transparentní pudr,šedý stín do ohybu nad pohyblivým víčkem a perlový pod obočí. Lesk na rty.
Já se musím malovat každý den,protože jinak vypadám jak těžce nemocná(nepřeháním)..takže sérum,krém,make-up,podklad pod stíny,jedny stíny,linky,rasenku,tvářenku a nutně! obočí,panžto skoro žádný nemám-tj.uuuuplně světlý,tenký chloupečky...
piju u toho kafe a Actimel,jíst bych nezvládla,protože kdybych žvýkala,tak si to obočí nakreslím do vlasů a na bradu![]()
nenávidím ráno spěchat a tak mi to trvá asi 25 minut a upřímně obdivuji každého,kdo to dá za pět minut..vstávám hodinu před odchodem z domu,tj. ve 4.10![]()
Pokud se maluju, tak jen rychle bb nebo makeup, tvářenka nebo bronzer na lícní kosti, řasenka (někdy ani to ne) a rty. Konec tečka. Během pár minut hotovo a ani u jedný tý aktivity si nějak nedovedu představit, že to dělám současně se žvýkáním chleba nebo lžičkováním jogurtu. Dost často ale teď chodim v původním stavu..
Maureen Uaaaa! Vstávat ve 4:10, tak vypadám jako těžce nemocná i pod škraboškou.
Sweet Potato presne ![]()
Jak ševci zvedli vojnu... můžu fyzicky zapůjčit.
Garfie disney ma nejakou asi princeznu Anastazii, je k tomu i knizka
Garfie Školnice Valerie od Zuzany Pospíšilová
Garfie tak jsem ve sve socialisticke knihovne nasla jeste Utek od Ota Hofmana, kde je Rudolf a Zatrak s Valerii od Vladimira Klevise. (oboji oznaceno jako vhodne od 11 let)
Obdivuji všechny, které se denně líčí se všemi vrstvami. Na denní si vystačím s řasenkou (neboť řas mám málo a ještě k tomu blond), když se chci vycajchovat, tak bb, pudr, řasenku a stíny na horní víčko. A když jde o hodně, přidám podkladovou bázi, která vypne kůži (nebo vyplní vrásky nebo co to dělá).
Převážně trávím dny u počítače a hodně si sahám na obličej, takže makeup je pro mě k ničemu. Naštěstí mám docela slušnou pleť a že mi jsou vidět vrásky u očí mě fakt netankuje.
Si tady tak píšu a najednou slyším takové pleskavé kapkap... No ten kvásek, co před chvilkou vypadal jsko mrtvola, zdrhnul z hrnku skrz radiátor (do kterýho se nemůžu dostat) ![]()
Jak čistíte kávovar? Myslím jako podomácku, bez chemických čističů. Funguje třeba ocet, soda, citron?
vanilka ocet a soda fungují docela spolehlivě
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Nasaj (vůně) v KORY
Esxence 2026: Zavíračkou to nekončí
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
