Prosim vas, doporucil by mi nekdo sikovne ramarstvi v Brne, kde by dovedli setrne vymenit pasparty u obrazu a dat to zpet do puvodnich ramu? Coz ani nevim, jestli je bezny pozadavek?
"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět
Myrtila nebo na Jaselske
JankaM mě kdysi do tohoto typu bot poradili v obuvi vlepit takové gelové polstarky pod prsty, tím se noha zafixovala na místě a kupodivu mi to vyřešilo problém s patou.
Doporucite mi nějakou dobrou benzínovou sekačku? Potřebuju, aby něco vydržela, pozemek má tak 2000m a má různé nerovnosti.
tv nemám přehled o současných modelech, ale udržovala jsem rodičům trávníky na dvou zahradách víc než 15 let. První sekačku měli Husqvarnu, byla lehká, ale bylo na ní hodně plastu. Vydržela 10let. Druhou kupovali AL-KO podle Dtestu z té doby. Ta je masivnější a těžká, ale s automatickým pojezdem to bylo vždycky úplně ok- ten proti té Husqvarně zvládl i poměrně příkrý terén a dost dobře si poradila i s přerostlou a mokrou trávou (teda na boční výhoz) . Nicméně na obsekávání členitých ploch ta manipulace s těžkou sekačkou nebyla úplně hračka a taky teda naši na ty svý menší a členitý plochy trávníků koupili zbytečně velkou šíři sečení a tudíž velikost celý sekačky- to bych taky hodně zvážila.
tv pri tohle velikosti bych už šla do trakturku, jinak je to na dlouho. My máme 700m2, stojí na tom dům, část před domem se neseka a s normální sekačku to má manžel na 45 minut. Máme Hondu a jsme spokojeni.
tv Určitě automatický pojezd. Máme zahradu hodně členitou, hodně stromů a do kopce. Někde víc a někde méně. S tím automatickým pojezdem to vyjede i do kopce, přejede krtince. Máme taky kolem 2000 m a sekačku Hondu, nic extra drahého a tenhle šílený terén zvládá už asi 9 let. Nevím, jestli to umí všechny, ale netahám se s žádným košem, ona to rozseká nadrobno a zamulčuje do země. Tím pádem bez koše je lečí, tráva rovnou pohnojená a hezký trávník. Není to ani vidět, že to tam zůstává. Na anglický trávníček by to nebylo, ale na velké zahradě je to ideální.
Renusatko díky za reakci. ❤️Podívám se na vhodný model. Dostala jsem za úkol to tam sekat, jestli to budeme mulčovat nebo neco jiného, je jedno, hlavně to musím pořešit.
tv měli jsme AL-KO s pojezdem, spolehlivá, koupená před 10 lety, pořád funguje, ale už v jiné zahradě. Měli jsme tehdy na zahradě jen trávu, žádné obsekávání, vyhýbání, prostě jen rovné pruhy tam a zpět. Na to byla super. V členité zahradě by to byla dřina, byla hodně těžká. Takže značku můžu doporučit, model už asi vybrat podle podmínek zahrady.
Pinot Noir Díky ti, podívám se na to.![]()
![]()
tv a to chceš sekat "nakrátko"? Já bych při takové ploše a bez denního využití sekala jen 2x ročně jako louku. Vím, že jsi se na to neptala, ale pokud bys na to šla s tímto přístupem, tak je to důležité pro volbu stroje. Pak nevyužiješ koš, ale musíš to shrabat. A předtím na místě usušit, aby se vysemenily kytky.
PS. je to můj problém, ale jí hrozně "trpím", když se vyrábí zelená poušť na víc jak 100m2 kolem domu.
tv Zahradu máme taky hodně členitou. Dost toho zvládneme se sekačkou s pojezdem, ale ten členitější terén nezvládá, někam se vůbec nevejde.Na to máme křovinořez.
tv a to chceš sekat "nakrátko"? Já bych při takové ploše a bez denního využití sekala jen 2x ročně jako louku. Vím, že jsi se na to neptala, ale pokud bys na to šla s tímto přístupem, tak je to důležité pro volbu stroje. Pak nevyužiješ koš, ale musíš to shrabat. A předtím na místě usušit, aby se vysemenily kytky.
PS. je to můj problém, ale jí hrozně "trpím", když se vyrábí zelená poušť na víc jak 100m2 kolem domu.
Taky bych to takhle dělala.
Makara zelenou poušť určitě nechci, taky to nemám ráda. Díky za radu, popremyslim. Vídela bych to tak maximálně 4x za sezonu.
Prosím majitelky Madrid Big Buckle Pearl White, máte je všechny se zlatou sponou? Přemýšlím, že by to mohly být moje první birkeny :-). Myslím, že je má marieu , Pavlena , nellielovett ...) díky
999 já ne, mám černé se stříbrnou. Ale díky, zařadilas mě do báječné společnosti ![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Nasaj (vůně) v KORY
Esxence 2026: Zavíračkou to nekončí
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
