RoSa podívám se. Ale pravá skotská sukně a venčení psa
. Děkuji.
"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět
dupali diky, zrovna o tom Vetrniku jsem neco uz zaslechla, tak jsem rada, zes mi to potrvdila a chlebicky se vlastne budou hodit taky
.
černá káva Jo ale ten house je taky dobrý poměr cena výkon a ty cropp věci tam dost mají... Na jistotu nepůjdeš online nikdy, prostě to, že to budeš vracet je dost pravděpodobné, ale zas už všude mají ta vratková místa;-)
crazydaisy vetrnik je uzasnej akorat bacha - mini zakusky jsou normalni zakusky a normalni jsou obri![]()
viktorka_od splavu diky za upozorneni![]()
černá káva tak je to asi na úrovni toho Sinsay, Orsay a spol. ...
vyber si něco na tom Zalandu
Karja Je mi to jasné. Jen jsem doufala v nejakou vlastní zkusenost od mensich děvčat, no.
Děkuju Ti.
I když Skotky nosi k těm sukním saka, ale to pro mě je naprostá utopie.
crazydaisy ale neni problem snist i ty obri![]()
crazydaisy super, jsem ráda, tak ať oslava vyjde. A s tou velikostí zákusků je to pravda, to jsem zapomněla říct, že objednávám radši právě ty minizákusky. Jen tam je nutnost to objednat s větším předstihem, termín dodání mají na webu u každého výrobku.
crazydaisy Větrník potvrzuju, taky máme pozitivní zkušenosti.
Restaurace mě napadá Pavillon steak house (v parku za Janackovym divadlem), dá se tam bez problémů parkovat, projít se v parku, jídlo dobrý...
eM dupali viktorka_od splavu moc dekuju za doporuceni, snad to vsechno klapne![]()
crazydaisy kousek od Lužánek je hostinec http://www.useminaru.cz, rakousko-uherska kuchyně, hodně tradiční.
A na dort na Veveří https://www.cukrarstvimartinak.cz
crazydaisy Martináka bych ještě nedávno bývala byla taky doporučila, sem tam (si) tam kupujeme zákusky, ale posledního asi půl roku jdou s kvalitou nějak dolů, zákusky se zmenšily a cena zůstala, nebo vzrostla. Naposledy (asi 2 týdny zpět) z větrníku tekla voda a další zákusek byl asi s rostlinným tukem, takže pokud chceš něco extra na oslavu, asi bych šla jinam.
Dotaz na pražáky. Potřebuji do Ikey a do práce. můj dotaz zní, že bych nějak před 7 odstavila auto na ikea parkovišti a na nákup šla prostě až navečer? Je to možný, nebo je to nějakým způsobem nemožný? Já nejsem zas tak zkušenej řidič, abych ve špičce musela nutně jezdit Prahou
V M&S mají číslování kalhot třeba 8,10,12. Jaká velikost odpovídá 36, 38? Děkuji
Karja myslis ikeu na cernaku? Tam je vjezd pres zavoru, musis si brat listek. Tezko rict, jestli je to parkoviste pred sedmou vubec otevrene, kdyz ikea ma od desiti. Na cernaku je ale i nejake nove patrove parkoviste, prave pro dojizdejici do Prahy.
Zuzuli Hmm, ale je fakt, že na Zličíně je parkování venku..
crazydaisycukrárna Bukovsky https://www.bukovskycukrarstvi.cz/, a dobře vaří U Stopku
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Nasaj (vůně) v KORY
Esxence 2026: Zavíračkou to nekončí
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.

