viktorka_od splavu Takže v rámci profesionalizace místní komunity v prověřování nepřítomných je nutné, aby každá uživatelka pořídila miniprase.
ale len ak bude mať vytříbený čuch!
viktorka_od splavu Takže v rámci profesionalizace místní komunity v prověřování nepřítomných je nutné, aby každá uživatelka pořídila miniprase.
ale len ak bude mať vytříbený čuch!
Karja Klidně pořídím. Kam ti ho mám poslat?
Karja Manažerský shrnutí se to jmenuje přece!
MP Meri Jo, přesně to dělám pravidelně v práci, tak to vidíš, kam jsem to dopracovala:-D.
Sweet Potato pošli, přítel říkal, že prase je hlavní bod svatby, takže to by bylo hotový:-D.
Karja no nevim. Jeden ze svatebnich daru bylo sele, bydlelo ve sklepe 3 dny, nez se ho podarilo upichnout na venkov a ten sklep jsme pak vetrali pul roku
Karja Do jaké barvy to ladíte?

Mxslím, že barva je nepodstatná, na rožni se mění každou hodinu.
MP Meri jako bacha... jedině executive summary ![]()
moora Já myslím, že Tak Betty odpověděla, za mě:-D. Sele se prej objednává ještě před knězem, říkali doma! Musíš mít priority jasně utříbený. Takže pokud svatební dar, tak jedině i s řezníkem k tomu.
Sweet Potato No, ale oblečkem ses trefila, to užiju ještě na dítě, perly hodim ke kašmírovýmu svetříku, ty to máš tři v jednom:-D.
Přerušim nutnym dotazem: Pokud máte z eshopu dvě různé objednávky a potřebujete vrátit z každé něco, sdružíte to pro odeslání zpátky do balíku dohromady? Já jsem to jednou udělala s Mangooutletem a v pohodě. Teď mám dvě různé objednávky z HaM, ale už ve vyšší hodnotě, tak se mi to nechce uplně riskovat nebo je to v pohodě?
moora Já myslím, že Tak Betty odpověděla, za mě:-D. Sele se prej objednává ještě před knězem, říkali doma! Musíš mít priority jasně utříbený.........
A ten kněz, ehm, o tom ví a ...... souhlasí?
Karja Samozřejmě spojím...! Já jsem teda zvyklá těm webshopům při každé vratce psát e-mail, vracím vám toto a toto z objednávek bla a blabla a vždycky to klaplo bezchybně. Teda až poté, co se jim zboží dostalo, což se ukázalo jako největší problém.. Přepravci jako hrůza... ![]()
Ginevra Počkej, prase jako na oslavu o tom nemusí nikdo, kdo na ní nejde, vědět, zda byl pozván dřív než objednáno sele:-D.
Karja Objednani prasete pred knezem, to asi utajite, ale s tim tehotenstvim/pripadnym ditetem to bude asi horsi
I kdyz, soude podle svatby Evy DePostelo uz asi ani to nevadi??
A veci na vraceni davam do jednoho baliku, i kdyz by byly z ruznych objednavek, pokud je teda stejna adresa, kam se to ma vratit, ale vetsinou to bejva centralizovany.
Setare Podle zkušeností mých známých to nijak vadit nemusí. Ale já to napsala jen pro ilustraci těch jasných priorit;-).
Objednávky tak super - konečně mi totiž naskladnili moje číslo, tři týdny jsem číhala na jedny kalhoty;-). Takže se mi toho sešlo nějak víc.
Ginevra Počkej, prase jako na oslavu o tom nemusí nikdo, kdo na ní nejde, vědět, zda byl pozván dřív než objednáno sele:-D.
Omlouvám se, to byl hloupý kanibalský vtípek.
Že jste objednali sele a kněze.
Ginevra Jasně, jsem to nepochopila:-D. My máme známého docela mladého kněze, to by i šlo;-)
nolita Ale to už je hodně hóch, my střední třída si vystačíme s tím, že jsme svodku přejmenovali na manažerský shrnutí a místo porad máme meetingy, na víc nemáme ![]()
MP Meri Ale aspoň na brainstorming si troufnem, ne?
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Vítejte! Je to sice otrava, ale pokud chceme, aby naše webové stránky nadále fungovaly, musíme Vás obrat o trochu Vašeho času, abyste si nastavili své vlastní kombinace cukroví. Koláčky si prosím nastavte podle své chuti:
Více informací o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Nezbytné koláčky
Zajišťují základní funkce webu, bezpečnost a správné zobrazení stránek, bez nich by parfumanie.cz nefungovala správně.
Analytické koláčky
Pomáhají nám pochopit, jak návštěvníci web používají, abychom ho mohli zlepšovat, například anonymní statistiky návštěvnosti.
Marketingové koláčky
Slouží k zobrazování relevantní reklamy a obsahu na základě Vašeho chování na webu.
Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit v nastavení koláčků v patičce webu.