Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 08. ledna 2021 13:54

Garfie To zastavení všech plateb na účtu je jediná věc, kterou disponentovi dovolí. Pokud chodí dál např. Nájemné, tak je dobré, že chodí, důchodové Spoření např. dál platit nechceš, protože z něj třeba nic neuvidis:(

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 08. ledna 2021 13:55

Lamicka A zde bych poprosila přítomné právničky, aby to řekly všem svym kolegum:(

Offline gtea
Avatar
120 příspěvků moje polička 08. ledna 2021 13:57

Lamicka Tak to by byla dobrá zpráva. Mnou popisovaná situace se stala před cca 2 lety.

Offline Garfie
Avatar
28428 příspěvků moje polička 08. ledna 2021 13:57

Lamicka Super, to je totiž rozumné a logické. I když teda, pokud je tam nějaká absurdně velká částka, můžeš to čistě teoreticky vybrakovat a zmizet na Bahamách!!  (ale to se tady asi žádné z nás netýká...)

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 08. ledna 2021 14:01

Garfie coz to ja bych treba i zmizet mohla, ale musela bych se pak rychle vratit 

Pred lety vysel v Reflexu clanek Rok vdovou, bylo to dost poucne cteni. Pani nemela pristup k nicemu, nikdo ji nesdelil, co se ma platit, notar nefungoval, takze se to tahlo. Muselo to byt silene. Nakonec si myslim vzala pravnika a vse se hnulo. Takze kdyby se neco stalo, hodlam mit za zady pravnika. 

Edit. bylo to v Respektu

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 08. ledna 2021 14:05

Lamicka ten clanek si pamatuju, bylo to fakt davno, ale tak desivy, ze si to do dneska pamatuju! 

Offline dzizisketa
Avatar
8915 příspěvků moje polička 08. ledna 2021 14:08

Lamicka

JJen opravím, v Respektu. Někdy v R. 2013 nebo 2014. 

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 08. ledna 2021 14:14

dzizisketa Mas pravdu, bylo to v Respektu.

711990 Bylo strasny, pamatuju se, ze jsem z toho byla spatna. 

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 08. ledna 2021 14:16

Tak jsem to nasla: https://www.respekt.cz/tydenik/2014/34/rok-vdovy ale cist to znovu nebudu. 

Offline 999
Avatar
19699 příspěvků moje polička 08. ledna 2021 14:24

MP Meri Ještě nemusí být tak zle, v Praze lidem prominuli 57 dní za jaro, kdy nefungovaly modré zóny. Takže to taky může být až od prosince.

Offline MP Meri
Avatar
5672 příspěvků moje polička 08. ledna 2021 14:29

999 To mě taky napadlo. Napadá mě jedine zavolat tomu referentovi, jestli bude schopnej zjistit, kolik pokut na sambovo jméno tam "čeká" ve frontě. Otázka je, jestli to vůbec je reálné, aby to z toho spisu vyjel v tyhle struktuře dopředu. A pak by se vidělo, kdyztak bychom se pokusili o to sloučení. Jako za tu zapomnetlivost si zaslouží potrestat, ale ne několika desítkama tisíc ... nic, naposilala jsem to sambovi a ať si s tím holt nějak poradi. 

Offline 999
Avatar
19699 příspěvků moje polička 08. ledna 2021 14:41

MP Meri Těch 57 dní je na 100%, taky mi končilo parkování v říjnu. Volala jsem tam a oni mi řekli, že to automaticky všem posunuli. To bude dobrý, přes Vánoce se třeba nepokutovalo, tak ho vyfotili třeba třikrát, čtyřikrát a to ještě půjde. Navíc když si posype hlavu popelem, tak mu jako rezidentovi můžou část odpustit.

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 08. ledna 2021 14:48

999 Ale sambo od MP Meri uz za rijen pokutu dostal, ne? tak to posunuti nemusi byt jiste. Ale urcite musi existovat neco pro zapomenute zaplaceni....

Online continuity
Avatar
42702 příspěvků moje polička 08. ledna 2021 14:50

999 ale to posunutí udělali automaticky. Muž to měl taky, ale ty notifikace ze systému, že mu konci parkovaci oprávnení, chodí už s tím posunutým datem. To správní řízení asi bude cesta. 

Offline 999
Avatar
19699 příspěvků moje polička 08. ledna 2021 14:58

Candance continuity Já nepostřehla, že je ta pokuta ze října, to je divný. Protože pokud to měl do října zaplacené, tak by mu to jako všem měli o ty dva měsíce posunout.

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 08. ledna 2021 15:02

MP Meri dej vedet, co jste zjistili a jak to dopadlo

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 08. ledna 2021 16:35

Garfie Ano, trvalé příkazy pořád odcházejí. S tím válčila známá, dědické řízení se táhlo a peníze pořád odcházely a odcházely.

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 08. ledna 2021 16:46
Reakce na Candance:

Ale urcite musi existovat neco pro zapomenute zaplaceni....

​my jednou zapomněli a třetí den nám auto v noci odtáhli...

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 08. ledna 2021 16:49

Catherinne zase jste si vsimli 3.den

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 08. ledna 2021 16:57

Candance ne, všimli jsme si hned ráno, ale bylo to třetí den, co to mělo být zaplacené. Tenkrát mě to strašně nasralo, protože to mohla vyřešit pokuta a ne odtah.

Platíš, stejně nemáš kde zaparkovat a pak jednou zapomeneš...