Dadoo v našem případě se na nemovitosti dělal odhad. Počítám že u vás to bude to samé, všechno se sečte a podělí. U reálného rozděleni věci pak záleží jak se domluvíte. Osobně žádné per huba (bez smluvního ujednání nebo věcného břemene) nedoporučuji. Lidi dokáží být hrozné sv...ně![]()
A manželem jsme se nejdřív vzali a pak u notáře sepsali zúžení SJM. Takže za každým jdou jeho příjmy i dluhy. Společně máme jenom dceru![]()
