Třeba moje kamarádka má tátu, který má po rozvodu druhou rodinu. Byl celkem úspěšný, takže s tou druhou rodinou žijí v domě, který má celkem velkou hodnotu a je celý psaný na jeho druhou ženu, stejně tak firma, která je živí. Nějak si nemůžu pomoct, ale myslím si, že to tak uspořádali, aby jeho první dcera po něm nedědila. On byl vždycky jako rozvedený táta hrozná držgrešle, i když hluboko do kapsy nikdy neměl. Přijde mi to nefér, v tomhle bych nechtěla být na jejím místě, ona svého tátu hrozně miluje a hodně věcí omlouvá, ale podle mě jí fakt bere na hůl.