Mha když tak nad tím přemýšlím, ta závěť je taková definitivní... jako jasněže se to dá změnit, ale pak můžou nastat chvíle kdy na to člověk nepomyslí a umím si představit, že pak nastanou situace které člověk nepředpokládal a ve kterých by bývalo lepší to nechat být jak píše Betty..
v jedné chvíli se třeba může zdát jako výborný nápad napsat vše na manželku která se stará a děti jsou daleko a mají všeho dost.. za pár let může být manželka dávno pryč a děti třeba bez práce a do toho dotyčnýho srazí auto. blbý no
