No, podáváš to drsně, ale asi s tebou nejde nesouhlasit. Pokud jsou podmínky v normálu a jeden z rodičů se rozhodne opustit a nezajistit své malé děti, to odsouzení si zaslouží.
Já znám i rozvody, kdy se lidi perfektně dohodli a zůstali přáteli nebo byl muž aspoň štědrý, když odešel, tak nějak si představuju standard.
