Mám v okolí sousedy. Muž se jako velmi mladý rozvedl a ex mu bránila ve styku se synem. Oženil se znovu a zase syna.
S prvním synem se o kontakt, jako už dospělým, snažil, ale on neměl zájem.
No a teď, je mu přes sedmdesát, převedl veškerý majetek na svou manželku, aby první syn nedostal nic. Všechno, co mají, vybudovali se svou druhou ženou. S prvním synem se v podstatě přes čtyřicet let neviděl, ač se kdysi snažil.
Je nefér převést majetek na ženu a tím prvního syna úplně vyřadit?
Mne to nepřijde. ![]()
