Mala som žiačku, ktorej rodičia po rozvode si deti rozdelili, ona ostala s mamou, jej brat s otcom. Bývalí blízko seba, aj chodili do jednej školy.
Mne pobavili moji rodice pod tihou tehle diskuze.Vcera si jeli pro kote k panovi,ktery pred pul rokem nasel na poli dve asi mesicni kotatka.No tak si rodice privezli oba dva,prece nebudou odtrhovat sourozence.![]()

