Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 19. ledna 2021 19:11

Garfie Postezuj si, že ti opice zabírají místo v horké vodě a dej fotky, je to moc fajn, jak píšeš

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 19:23

Garfie těm makakům jsem vždycky záviděla vařící koupele, ale pak jsem si uvědomila, že bych jednou musela vylézt do té zimy, a hned mě to přešlo :)

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 19:24

Kora ja mam tedy taky furt zatazeno,opravdu miluju venkovni rolety,ale venku chci svetlo.....to si pak nasadim sl.bryle.

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 19:27

Garfie prosim, fotky! Stezuju si zes nepridala fotky! Ja ti tak zavidim, to zni uplne uzasne

Offline notna
Avatar
9382 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 19:29

Garfie Per to sem! Vždyť mi to tady hltáme! :-)

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 19:52

Dvě (cizí) fotky jsem vám hodila přímo jako odkaz, až budu mít chvilku, tak něco najdu. :-)

Zarinya A vtipný je, že Mijagi, není žádné město, ale prefektura-a to konkrétně ta, kde jsme bydleli!!

Jiná Realita Víš co, ale zase to je většinou tak, že ty onseny jsou někde uvnitř pod střechou a můžeš vyjít i ven, to už jsi tak rozpařená, že je ti to spíš příjemné. Vysloveně jen venkovní jsou spíš rarita na někde hodně opuštěných místech. Ono se totiž do onsenů chodí nahý, takže pokud nejsou nějaké zabarvené sírou nebo tak, tak je všechno vidět, uvnitř jsou oddělené ženské a mužské sekce, ale venku to často úplně nejde. Ale mám krásnou fotku dětí, jak jsou venku pod vodopádem a padají na ně sněhové vločky.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 19. ledna 2021 20:06

Garfie děkuju za odpověď, zní to skvěle

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 20:28

Janulik03 Sněhuiglů je super!! 

Offline dzizisketa
Avatar
8917 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 20:32

RoSa

Nejhorší zpráva za dlouhou dobu. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49188 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 22:05
Reakce na Sweet Potato:

Jitka77 Mne sice normálně šokuje, že někomu vadí světlo, ale jsem hrozně ráda, že to píšeš. Nikdy by mne to nenapadlo a teď díky tobě zas o kousek víc vidím, jak jsou lidé různí. 

na osoby kterým prospívá teplota 35 C a více už jsem si zvykla, byť je to pro mě těžko pochopitelné, ale o lidech kteří preferují ve dne tmu jsem se dovzdělala až teď

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49188 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 22:09

Garfie šest metrů sněhu? tyo a jak to řeší prakticky, aby se dostali domů atak?

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 22:30

A je po snehu. Prší

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 22:50

Jiná Realita hele neni ten snih 10? To jsem se totiz v rijnu vdavala

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 23:35

Candance jakože 2010? nebo jakých 10? :D 

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 20. ledna 2021 07:04

viktorka_od splavu No tohle je zrovna úplně super místo, které je protkané horkými prameny, takže třeba na silnici jsou co metr nebo dva vyvrtané díry do asfaltu a z nich stříká horká voda, takže na silnici sníh nikdy není. nebo se chodníky staví přímo na vedení horkých trube, ani tam se nedrží sníh...je to fakt zajímavé. A skoro každý vlastní frézu, dědci se v tom prohánějí jako u nás v traktůrku

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 20. ledna 2021 07:14

viktorka_od splavu 

Myslím, že tu první už jsem tu kdysi dávala-to je ta horká voda na silnici. Druhé je odbočka k supermarketu , třetí silnice a čtvrtá cesta k hotelu. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 20. ledna 2021 07:14

Janulik03 Snehuligloo

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 20. ledna 2021 07:31
Reakce na RoSa:

zemřel hrabě Sternberg ...

​Velmi smutné, ale diskuze pod článkem strašný, strašný! Četla jsem to muži a musela toho nechat.

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 20. ledna 2021 08:31

Jiná Realita ano, rok 2010