Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Sweet Potato
Avatar
40133 příspěvků moje polička 20. ledna 2021 08:59

Garfie To je úžasně vymakané. Ale ty hradby sněhu jsou děsivé. A jak to vypadá, když to taje?

Offline Isca
Avatar
4889 příspěvků moje polička 20. ledna 2021 09:07

Garfie To je neskutečné, ty sněhové hradby! Není se co divit, že se v Japonsku začaly pořádat festivaly sněhových soch.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 20. ledna 2021 09:14

Garfie To je nadhera! Ty horke prameny teda zavidim, zazila jsem neco podobneho ( v nesofistikovane forme) na Kamcatce a je to perfektni. V kombinaci se snehem to musi byt neco uzasneho, kor zastresene.A souhlas, ze cloveku neni zima. Mame na zahrade horky sud a normalne s cepici a vinem sedime v zime a pak se ve snehu clovek ochladi. Stejny princip jako sauna. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 20. ledna 2021 09:16

Garfie tak u ty treti fotky bych teda na ty silnici jet nechtela,to vypada strasidelne.:-)Uz jen z ty fotky me popadla uzkost.

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 20. ledna 2021 09:20

Sweet Potato Oni mají úžasně propracovaný systém kanálů, všude podél chodníků/silnic, jdou jakoby podél celé délky, ne že máš jeden čtvercový jako u nás. Taky řeky mají úplně běžně protipovodňové valy, aby se mohly rozlévat-v těch nížinách u vody pak bývají v létě hřiště nebo pikniková místa. Jinak mě ty hradby taky děsily, když jsme takhle projížděli třeba hodinu v autě, nikde nikdo, bylo to dost psycho. Zarinya 

Isca  Sapporo Yuki Matsuri, tak jsem byla 2x! Jednou jako těhotná jsem tam jela 12 hodin vlakem na otočku-v noci tam a druhou noc zpátky, děsný to bylo

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 20. ledna 2021 09:27
Reakce na Candance:

Jiná Realita ano, rok 2010

​boze,ze by?

Je to mozny,cas hrozne leti,vcera jsme s kolegou zjistili,ze neco,o cem jsme byli oba presvedceni,ze to bylo loni na jare,bylo predpredloni

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 20. ledna 2021 09:37

Garfie nádhera a moc zajímavý, jen houšť

Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 20. ledna 2021 10:03

Garfie taky chci co nejvíc vidět a číst. Snad už abys v tom Japonsku byla !

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 20. ledna 2021 10:09

rozarka Náhodou teď jak jsem hledala ty fotky na FB, bylo to jak číst si deník, je to moc zajímavé! :-) 

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 20. ledna 2021 10:29

Garfie fotky se sněhem si pamatuji. To je za mě ideální zima.

Offline Aranel
Avatar
6550 příspěvků moje polička 20. ledna 2021 10:45

Candance Jiná Realita Bylo to 2010. V Praze sněžilo poprvé 15. října. Moje ségra nastoupila na TUL do prvního ročníku, přijela na kolej v teniskách a za tejden napadlo 10 cm sněhu Takže pak už měla ty pohory vždycky nachystaný od začátku.

Offline Tulipe
Avatar
2474 příspěvků moje polička 20. ledna 2021 13:33

Aranel nebylo to v roce 2009? To zrovna tehdy rocni syn začínal chodit a najednou v půlce října chodil ve sněhu :) 

nebo se to o rok později opakovalo? :D

Offline Aranel
Avatar
6550 příspěvků moje polička 20. ledna 2021 14:22

Tulipe Možná to bylo 2x. 2010 určitě.

A v roce 2014 někdy na podzim, asi koncem listopadu, byla taková ta ledovka, jak v Praze omrzly troleje a dráty a nemohly vůbec jezdit tramvaje.

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 20. ledna 2021 14:46

​na osoby kterým prospívá teplota 35 C a více už jsem si zvykla, byť je to pro mě těžko pochopitelné, ale o lidech kteří preferují ve dne tmu jsem se dovzdělala až teď

​A já to mám ještě i trochu jinak :) Pošmourno ráda nemám, mám ráda slunečné dny, zimu nesnáším, ale zároveň miluju, když je brzy tma a jsou krátké dny. Hrozně ráda chodím po tmě do práce i z práce. Působí to na mě uklidňujícím dojmem, mám pocit, že jsem v té tmě taková schovaná. Takže se těším na jaro a zároveň se netěším na prodlužování denního světla :) Za mě by mohlo být celoročně tak 28 stupňů, přes den slunce a od 16 hod tma :D

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 20. ledna 2021 15:14

Kan proč jsem na ty diskuse klikla...to je taková ubohost...anonymně se tam vyjádří kdekterý nenávistný hlupák..

Offline Sweet Potato
Avatar
40133 příspěvků moje polička 20. ledna 2021 17:07

nonemy Tak šup někam k rovníku. Nejpozději v šest cvaknou vypínačem a tma.

Offline Kokoska
Avatar
34652 příspěvků moje polička 20. ledna 2021 17:42

Sweet Potato to mi strasne vadilo, svetlo jen od 6 do 6.

Offline Sweet Potato
Avatar
40133 příspěvků moje polička 20. ledna 2021 17:49

Kokoska Mně taky, a hlavně to nestmívání.

Offline Lenka22
Avatar
2623 příspěvků moje polička 20. ledna 2021 18:00
Reakce na Maureen:

Kan proč jsem na ty diskuse klikla...to je taková ubohost...anonymně se tam vyjádří kdekterý nenávistný hlupák..

​Kde se najednou taková nenávist bere? To mě děsí...

Offline Kokoska
Avatar
34652 příspěvků moje polička 20. ledna 2021 18:11

Sweet Potato jo, tma padne jak pytel. Byli jsme v Cartagene a koukali z hradeb na zapad slunce. Rikala jsem, ze bych rada videla ty osvetlene pamatky, mam rada nocni mesta. Manzel pry Co tu budem do ty doby delat? No nez jsme z tech hradeb sesli, byla uplne uplne tma.