Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 20. ledna 2021 19:28

Maureen Přesně. Dnes večer na Čt2 je s panem hrabětem Modrá krev, budu se dívat.

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 20. ledna 2021 23:35
Reakce na Lenka22:

​Kde se najednou taková nenávist bere? To mě děsí...

​Komplexy a prostá buranská závist, mocně přiživovaný našimi nejvyššími. Však už při prvním předvolebním boji Zeman tu "problematiku" aristokracie značně vytěžil, a jak pěkně uspěl!

Offline Lenka22
Avatar
2623 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 11:31

barbucha To jo, ale přijde mi, že to hrozivě eskaluje...já teda za tím vidím konspirační weby a rozdmychávání nenávisti co to jde z mrazivého Kremlu.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 11:51

Lenka22 Žádný weby, ta hloupost a závist je v lidech.

Offline dzizisketa
Avatar
8917 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 13:34

Lenka22

VVůči šlechtě se část populace takhle staví dlouhodobě. 

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 13:39

Riadne som skrkla auto, som úplný dement

Offline Makara
Avatar
3613 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 13:46

Mrakoplas to naštve. A ty jsi nepoškozená?

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 13:51

Makara nie, bolo to pri parkovaní, máme tu murovaný plot a treba zaparkovať čo najbližšie k nemu (pozdĺžne) a som to neodhadla. Skrkanec je riadny, sambo oprávnené naštvaný. Havarijnu máme ale spoluúčasť 150€, tak s nákupmi tu končím, tak mi treba. 

Offline Makara
Avatar
3613 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 13:59

Mrakoplas mně se taky jednou podařilo nabořit náš vlastní zděný sloupek. S elektrikou! No nebyl jsem pochválená... Na první obhlídku hoši v servisu řekli "nové dveře" - 35 tis. Kc. Pojištovák řekl "opravit", tak jsem hochům v servisu zadala "vymáčnout, vyleštit" a bylo za 8:-).

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 14:02

Makara 

Hlavně že ses neodřízla od proudu já už mám taky jeden zásek a ty servisy teda neradi opravují, tam se fakt rovnou mění.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 14:05

Mrakoplas Já si vlastní blbostí urvala dveře od spolujezdce o svodidla. Auto starý asi tři roky, naštěstí kamarád našel podobně bouraný auto, ale od řidiče a proběhla výměna za necelou desítku i do barvy se trefil. Ale nasere to strašně.

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 14:11

Makara Kan dik, som rada, že v tom nie som sama

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 14:13

Mrakoplas Jak jsou to jen plechy, tak je to v pohodě. Sice to peněženku bolí, ale zranění bolí tak nějak víc.

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 14:22

Kan to je pravda

Offline Lucia Salvatore
Avatar
119 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 14:52

Kora Ano, mám to úplně stejně. Ty měsíce téměř nepřetržitého slunečního svitu mě ubíjí, v kombinaci s teplotou nad 25 stupňů už jen přežívám s myšlenkou na podzim. Nejneoblíbenější období je pro mě jaro, ožívám v září. A konečně taky slyším o někom, kdo jako já doma zatahuje i ve dne, miluju žaluzie

Offline Kokoska
Avatar
34652 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 17:04

Mám štěstí, že manžel ty škrtance na autě nijak neřeší, pro něj je auto užitková věc, netřeba ho šetřit :D Ale naštve to, to jo. Navíc mně jde na nervy servis mého současného auta, 3x jsem od nich něco potřebovala a pokaždé je problém - nedojdou díly, lakovna nemá čas... teď momentálně chcípla nějaká lambda sonda ve výfuku, už se to vleče týden a teprv příští pátek mi to spraví.

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 21. ledna 2021 20:09

Lucia Salvatore moc takových nás asi nebude

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49188 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 20:18

Lucia Salvatore Kora bych vám přála barák, kde se musí i v poledne svítit

Offline dorka
Avatar
120 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 21:04

Kora Lucia Salvatore já, já se k vám hlásím

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 21:05