Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline 999
Avatar
19706 příspěvků moje polička 25. ledna 2021 18:33

Jennyfor Já už to tady někomu radila, dokud je přeloženej, tak ho dole zmenším asi 1 cm od okraje zavíracim špendlíčkem. Pak mi hezky sedí a neleze do očí. Já z toho měla opakovaně ječná zrna. 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 25. ledna 2021 18:35

@Arietui Nebo přijde sleva

Máš vyhlédnutou náhražku? 

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 25. ledna 2021 18:49

Brioso A tak prasklá "jen" vodovodní stoupačka je vlastně ještě docela dobrý... Historku s prasklou jinou stoupačkou jsem sem dávala nedávno a to pořád ještě nebyla ta nejhorší.
Ale jinak jo, je to prostě blbý, tohleto. Tak ať ti to nezasáhne do práce.

Offline Brioso
Avatar
627 příspěvků moje polička 25. ledna 2021 19:00

Pavlena andulka01 Jako jo, vlastne to neni zas takovej prusvih. Je to "jen" voda a jeste navic netece k nam, ale k sousedum pod nama, ale proste me to stve. Kazdopadne diky za ucast

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 25. ledna 2021 19:02

999 Mám podobný respirátor. Hele a není ten špendlík vidět?

Offline 999
Avatar
19706 příspěvků moje polička 25. ledna 2021 19:21

Kan Není, mám to pod bradou. A i kdyby, není to jedno?

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 25. ledna 2021 19:35

999 jo, to zkusím. Protože to fakt bylo nepříjemný. Buď mi to vlezlo rovnou do oka, což teda nic moc, nebo přes něj a fakt temno, když nemáš ruce volný.

takovýhle malý špendlíčky tu mám.

Ale prozkoumala jsem krabičky od těch předešlých respirátorů, co celkem vyhovovaly, a těhle nových a teda žádná velikost, podle který by se při nákupu dalo orientovat, tam není.

Jako bylo třeba u plynových masek, tam jsem měla vždycky tu nejmenší a protože nebyla ve škole na skladě, tak ta větší i při utažení až na doraz jsem měla kolem tváří takový fuky, že kdyby ta válka tehdá fakt přišla, neměla bych šanci.

Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 25. ledna 2021 20:11

No, hlavně, že se nošením respiratorů něco vyřeší...budou nám kvedlat na nose jako Blatnému, nikomu nebudou sedět, ale opatření je opatření

Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 25. ledna 2021 20:13

dorka I já.

Offline Liesel
Avatar
1661 příspěvků moje polička 25. ledna 2021 22:11

Vyprala jsem bile pradlo s cernyma riflema

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 25. ledna 2021 22:11

Nak malo drzim prst na tepu doby, takze respiratory prece jen povinny?

Offline dorka
Avatar
120 příspěvků moje polička 25. ledna 2021 22:14

černá káva to se nám ta zatemňovací skupina pěkně rozrůstá

Offline Nyarlathotep
Avatar
příspěvků moje polička 25. ledna 2021 22:18
Reakce na moora:

Nak malo drzim prst na tepu doby, takze respiratory prece jen povinny?

​Zatim ofiko ne, ale jak o tom zacala vlada "uvazovat" tak je to tutovka, ze jednoho dne pred pulnoci prijdou s tiskovkou a daj to befelem. Takze je ted vsude vyprodano. 

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 25. ledna 2021 23:20

moora nejsou, zjistili, ze lidi by na to nemeli. A ja se priznam, ze 3 tisice za mesic dokazu taky utratit lip...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49189 příspěvků moje polička 25. ledna 2021 23:30

razorblade mě zaujalo, že je začaly řetězce v rakousku rozdávat zadarmo - jak se to tak stane?

Offline Jitka77
Avatar
1914 příspěvků moje polička 25. ledna 2021 23:51

Já doufám, že ty respirátory přece jen neprojdou, dneska jsem si vzala cvičně jeden do banky (mám ty příjemné od Good mask) a měla jsem náběh na paniku... i když možná mě dostalo, že mluvím s živým člověkem Mmch do banky jsem musela, abych podepsala žádost o zprovoznění mobilní aplikace kvůli online platbám

Offline baltik
Avatar
4964 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 02:42

Jitka77 mne prijdou ty respiratory good mask prijemnejsi nez latkove rousky, tak mozna jen najit ten idealni pro tebe

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 05:19

999 a odkiaľ máš čierny respirátor?

Offline Arietui
Avatar
98 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 06:31

Mha že by? no sleva by v tohle případě rozhodně neuškodila! 

náhradu nemám (tipy?!)..buď budu trpělivá nebo dostane šanci jiný nákup, který by se po nákupu confetta neuskutečnil nebo odložil do dalšího naplnění 'prasátka'..