Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 19:35

tina

vůbec jsem nevěděla, že je na tom nějak špatně, takže pro mě šok mám pocit, že letos ty nekrology ani nějak nestíhám zaznamenávat.

Offline Dadoo
Avatar
11622 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 19:39

Offline Kokoska
Avatar
34652 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 19:48

tina ach jo

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 19:49

crazydaisy tina Ještě jsem s ní stihla divadlo před rokem...

Offline Tak Betty
Avatar
6089 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 19:49

to je smutné

Offline Pinot Noir
Avatar
29772 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 20:00

tina crazydaisy to je smutné, měla jsem ji jako herečku moc ráda.

Offline vanilka
Avatar
2160 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 20:04

Měla jsem ji moc ráda. Vždy elegantní, opravdová dáma a vynikající herečka. 

Offline marieu
Avatar
5154 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 20:10

Mha připomněla jsi mi mojí velmi milovanou, ale taky velmi svojskou babičku. Poslední roky, co bydlela sama to bylo s jídlem špatný, čím byla starší, tím víc šetřila a tím tužší to byla dieta. Nosili jsme jí tam víkendové obědy v několika porcích, takže měla bezpečně na 4 dny vystaráno. Jednou jí moje máti nesla půlku kachny, 2 druhy zelí, 2 druhy knedlíků. Ve dveřích odkryla poklici pekáče, babi prohlédla zlým okem obsah a opovržlivě "vy si teda žerete", na což máti s úsměvem reagovala bezkonkurenčním "a vy s námi"...

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 20:11

Taky jsem ji měla ráda. Byla to opravdu dáma, skvělá herečka a moc hodný člověk.

Offline marieu
Avatar
5154 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 20:11

Ech, teď teprv zpětně dočítám příspěvky s připomínkami těch zemřelých a teda v obou případech...

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 21:42

achjo

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 21:42
Reakce na tina:

Hana Maciuchova

​Měla jsem ji moc ráda, je mi to líto.

Předevčírem jsem se dozvěděla, že na Vánoce umřela moje kamarádka ze studií, bylo jí 38 let. Měla nádor na mozku. Zůstaly po ní dvě děti, které vychovávala sama. Ještě malé.

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 21:45

Dalia to je strašné

Offline tina
Avatar
6293 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 21:48

Dalia moc smutny...

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 21:58

Dalia Na to slova nestačí...

Offline letfenixa
Avatar
10842 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 22:55

Dalia ach

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 06:44
Offline JankaM
Avatar
3082 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 08:02

Taky umíte samy sebe tak rozlítostnit kvůli blbosti, ze je pak celý den nanic? 

Offline Liesel
Avatar
1661 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 08:08

JankaM a ještě si tím přivodit migrénu,jsem fakt marná

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49189 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 08:28

JankaM jo