vůbec jsem nevěděla, že je na tom nějak špatně, takže pro mě šok
mám pocit, že letos ty nekrology ani nějak nestíhám zaznamenávat.
Stěžovací vlákno
![]()
tina ach jo ![]()
crazydaisy tina
Ještě jsem s ní stihla divadlo před rokem...
to je smutné
tina crazydaisy to je smutné, měla jsem ji jako herečku moc ráda.
![]()
Měla jsem ji moc ráda. Vždy elegantní, opravdová dáma a vynikající herečka.
Mha připomněla jsi mi mojí velmi milovanou, ale taky velmi svojskou babičku. Poslední roky, co bydlela sama to bylo s jídlem špatný, čím byla starší, tím víc šetřila a tím tužší to byla dieta. Nosili jsme jí tam víkendové obědy v několika porcích, takže měla bezpečně na 4 dny vystaráno. Jednou jí moje máti nesla půlku kachny, 2 druhy zelí, 2 druhy knedlíků. Ve dveřích odkryla poklici pekáče, babi prohlédla zlým okem obsah a opovržlivě "vy si teda žerete", na což máti s úsměvem reagovala bezkonkurenčním "a vy s námi"...
Taky jsem ji měla ráda. Byla to opravdu dáma, skvělá herečka a moc hodný člověk.
Ech, teď teprv zpětně dočítám příspěvky s připomínkami těch zemřelých a teda
v obou případech...
achjo ![]()
Měla jsem ji moc ráda, je mi to líto. ![]()
Předevčírem jsem se dozvěděla, že na Vánoce umřela moje kamarádka ze studií, bylo jí 38 let. Měla nádor na mozku. Zůstaly po ní dvě děti, které vychovávala sama. Ještě malé.
Dalia to je strašné ![]()
Dalia moc smutny...
Dalia Na to slova nestačí...
Dalia ach
Taky umíte samy sebe tak rozlítostnit kvůli blbosti, ze je pak celý den nanic? ![]()
JankaM
a ještě si tím přivodit migrénu
,jsem fakt marná![]()
JankaM jo ![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
