Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline 999
Avatar
19706 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 07:36

paktofonika Já jich dostala balík už vloni, prý je používali v tetovacích salónech :-).

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 07:36

baltik ďakujem. :) 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 07:38

999 aha, takže to nie je ten goodmask? Z eshopu pre tetovacie štúdia mám čierne rúšky, ale ak by som náhodou potrebovala respirátor, tak nech ho mám doma. Zatiaľ mám tie klasické, a teda k oblečeniu sa viac hodí tá čierna. 

Offline baltik
Avatar
4964 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 07:41

paktofonika ty good mask meli i v Lidlu, vcetne tech barev, ale u nas uz byly v poslednim tydnu vybrane, nevim, jak u vas

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 09:58

paktofonika já i muž nosíme od goodmask (černý) cca od konce září a vyhovují nám zatím nejvíc. Je to jedna velikost a sedí nám oběma. Já teď měla štěstí a v Lidlu vyprodávali pár krabic těch barevných a našla jsem tam i černý, tak jsem koupila vše co měli (8 krabic po 5ks) a ks vyšel na 26kč. Jinak ty černý stoji ks myslím 39.9kč.

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 10:23

Já už od jara kupuju tyhle český a jsou super. Vůbec mi nevadily i když jsem je měla těch 12 hodin v práci. A hlavně nedmrdí. Roušky fakt nesnesu. Ale jsou teda bílý.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 10:26

A ako dlho nosíte jeden respirátor? 

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 10:30

paktofonika ja se priznam, ze ho mam v kapse a nosim ho treba tyden - s tim, ze si ho nasazuju jen do obchodu, kam jdu tak obden nebo kdyz jsou na hristi lidi, takze tak max 20min denne?

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 10:31

711990 taky to tak delam,ono kdyz je to rozkouskovany po minutach tak se to blbe odhaduje.:-(

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 11:16

paktofonika když jsem chodila do práce, tak 1 nebo 2 denně, cca 6hodin a vyměnila jsem ho. Když jsem doma, tak si ho taky vezmu do obchodu tak třikrát.  Ale nenosím ho jen tak po kapsách, mám na ně pevnou fólii. Tu vystříkávám desinfekcí, třeba večer ať to vyčichne. 

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 11:55

paktofonika Tak já teda moc nikam nechodím, tak ušetřím, ale třeba po návštěvě lékaře s tátou, když dlouho čekáme, nebo po tom očkování v těsném prostoru se spoustou lidí, to po příchodu domů vyhazuju.

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 13:03

Zemřel grafik Vladimír Suchánek. Achjo.

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 13:09

andulka01 taky jsem to četla

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 13:18
Offline Kokoska
Avatar
34652 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 18:28

paktofonika Jennyfor taky tak, podle toho, kam a na jak dlouho jdu. Když jen na nákup, tak třeba 3x, mám ho v autě v pytlíku. Po doktorech to vyhazuju hned. Ale možná je menší šance to "zavšivit" v těch odborných ambulancích, kam pouštěj jen po podpisu covid prohlášení a někde i po změření teploty, než v obchodě u koše s pečivem, kde se přes sebe lidi natahujou a funěj si za krk.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 26. ledna 2021 18:48

Stezuju si. Na pána, co dovezl nákup z Teska. Od tašky číslo osm každou další komentoval Ještě další? No to je velký nákup. To jste se rozšoupli a podobné řeči. Připadala jsem si jako prohnilý kapitalista, co tyje z krve a potu dělnické třídy (toho pána). 

Offline ionicera
Avatar
2240 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 19:21

Mha Ber od rohlíku. Tam jsem se nikdy s ničím podobným nesetkala. 

Offline ionicera
Avatar
2240 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 19:24

A k těm respirátorům- nevíte někdo, jak funguje? Jestli prostě přestává účinkovat, nebo se zavšiví? Nosím ho třeba i 4 dny, ale mám desinfekci na respirátory a 2x denně ho přestříkám. 

Offline tina
Avatar
6293 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 19:25

Hana Maciuchova