Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 19:19

tv kazdy ma neco, mne taky dost veci neslusi. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38683 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 19:38

Já jsem moc rada, ze se to po letech utrpení ve sjizdejicich bokovkach vrátilo zpět do módy 

Offline Gatita
Avatar
8593 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 19:38

tv mas vysokej a vysokej, pod prsa to mit taky nemuzu, ale k pupiku mi to vyhovuje uplne nejlip. Ale po netu se kalhoty blbe kupujou, brala jsem na jare od oblibene znacky (massimo dutti) - osvedcenou velikost i vysku pasu - ale neni to ono, staci jiny typ dzinoviny a je to uplne mimo. Ja uz se tak tesim az otevrou obchody. Na tech oblibenych dzinach uz mam diru

Offline tv
Avatar
4193 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 19:47

Gatita já ho pod prsa nemám, nohy mám docela dlouhé. Ale jsem zvyklá na střední. Já se modlím, at ty moje současné ještě vydrží, hrozně je miluju. A už nevím, jak ty velikosti teda vybírat, mám 29, objednala jsem 30 a 31 a je mi to malé.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3528 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 19:48
Reakce na Potrefenáhusa:

Já jsem moc rada, ze se to po letech utrpení ve sjizdejicich bokovkach vrátilo zpět do módy 

Moje řeč. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 19:51
Reakce na Potrefenáhusa:

Já jsem moc rada, ze se to po letech utrpení ve sjizdejicich bokovkach vrátilo zpět do módy 

​ja bych potrebovala neco mezi....ty momentalne vysoke jsou na me prevysoke.

Offline notna
Avatar
9383 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 19:56
Reakce na Potrefenáhusa:

Já jsem moc rada, ze se to po letech utrpení ve sjizdejicich bokovkach vrátilo zpět do módy 

​Přesně

Offline Gatita
Avatar
8593 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 20:12

tv ja se v tom cislovani prave moc nevyznam a nechce se mi to zkoumat a pak zjistovat, ze mi to nesedi. Koupila jsem si jedny XS, ve kterych jsem nalita, div neprasknou. A jedny S, ktere si musim pridrzovat, aby nespadly. A pak ty z toho massimo dutti, ktere jsou tuhe jako prkno a vypadam v nich jako brenda z beverly hills. Ty jsem si teda nechala, ale jinak mam taky dojem, ze si jen ty baliky posilame sem a tam.. takze uz s tim koncim a pockam si. 

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 20:58

Potrefenáhusa ble, bokovky! Jima me hruza jeste ted. A lidem z toho lezly zadky

Offline Kokoska
Avatar
34652 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 21:00

Jiná Realita meli by ti v servisu pujcit nahradni auto, ale nevim, jestli to muzes pozadovat zdarma.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 21:23

Kokoska měli, ale mají jen s klasickým řazením, nebo nějaký supermercedes s automatem, a já nechci ani jedno! protože na klasické už nejsem zvyklá, a ten mercedes bych určitě jak na potvoru někde poškrábala :) nebo tak něco, při mém štěstí. ale už mi volali, že to je, tak ráno mám konečně plechového drahouška zpět! sláva.

Offline Kokoska
Avatar
34652 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 21:48

Jiná Realita ridit klasiku po nejakem case s automatem neni prijemne, ale da se. A na skrabance maji pojistku, toho bych se nebala. Ale dopadlo to nejlip :)

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 22:27

Zarinya Přesně. Já jsem si koupila jedny s  vysokým pasem a mám to až na žebra. Ještě normálně řeším jen zadek břicho, aby mi to sedělo a teď mi do toho musí sedět ještě pas...to už neseženu. 

Offline Aranel
Avatar
6550 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 09:59

Luna

Zednická kasička. Uaaaaaaaaaaaaaa

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 11:04

Nojono, vy, co vám vyhovujou kalhoty s vysokým pasem prostě MÁTE PAS! Já tuto vymoženost nevlastním a současné střihy mi naprosto nesedí a nevyhovují. Jako bokovky ne, ale snížený pas byl super.

Offline AprilTwelve
Avatar
1019 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 11:40

andulka01 přesně

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 11:41

andulka01 no ja zrovna mam boky dost uzke a nijak vyrazne tvarovany pas nemam. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29772 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 11:48

andulka01 taky moc pas nemám, boky skoro žádné, a kalhoty do pasu jsou pro mě nejlepší. 

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 11:52

jinx Pinot Noir Nojo, jenže já mám k tomu ještě neúzké boky a pupek, takovej válec, no... 

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 13:10

andulka01 jo, já už ani ne válec, ale pivní sud a kvůli tomu bych ty kalhoty musela mít o tři čísla větší, než normálně. A i tak mi ty do pasu narážejí do žeber, je to nepříjemný, tlačí to v sedu.

Ty střední výšky jsou nejlepší, při sedu nic neleze a horní okraj mám v užším místě, než ty vysoké. Takže velikost můžu mít menší.

Já mám totiž ten pupek jak těhotenský, mám ho vysoko, hned pod prsama a směrem dolů se mi zužuje.