Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Magráta
Avatar
8116 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 08:59

tv já nosím snad už jen vysoký pas .-) 

Offline Torrah
Avatar
3289 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 09:26

Naštvali mě ti dva mladí youtbeři na TikToku, se co nechali Burešem koupit. Chápu, že půl mega je hodně, ale teda...

Dostali se na stejnou úroveň jako Prchal a jeho banda.

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 10:07

Torrah Celé mě to naštvalo. Propagační akce očkování, ovšem cílovka jsou děti, které se očkovat ani nebudou. Prej vyvracet fámy. Tak jsme se dozvěděli že až opravěj Strakovku, můžeme jít vomrknout okna premiéra. Houby s voctem, předvolební agitka to je!

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 10:16

andulka01 A na čínské síti, zakázané v USA i jinde.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 10:56

Sedim v brne v aute,zene se mocne snezeni,a ja nevim,jak dnes dojedu.zimni jezdeni je moje nocni mura

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 11:16

Jiná Realita Hlavně klid. To zvládneš s přehledem

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 11:26

andulka01 ja mam sice 4kolku,ale zaprve hodne lehkou,a za druhe ma 19palcove kola:(takze treba kazdy kruhac,kdyz je trochu kase na silnici,projizdim smykem

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 11:44

Jiná Realita Mám taky 4kolo, ale není to samospásný. A taky hodně lehký, krátký a vysoký, takže třeba na firemním parkovišti na zámkovce kloužu jak blázen. Jinak ale dobrý, kruháče jedu pomalu i normálně, no.

Offline Torrah
Avatar
3289 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 11:48

andulka01 samozřejmě. Tiktok nemám, ale na instragramu to dostávají sežrat. A dobře jim tak.

Offline Torrah
Avatar
3289 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 11:49

Jiná Realita držím palce, určitě dobře dojedeš

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 29. ledna 2021 11:55

Jiná Realita Dej na sebe pozor, myslím, že pojedeš kolem mě a teď tu máme dost sněžení, ale zatím na zemi mokro a nenamrza. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 17:15

Jiná Realita dobre dojed.Taky mam strach pri snehu a uzila si to vcera na Rozvadove.

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 18:01

Mně se vyšší pas líbí, má li člověk pas .

Offline 74SLena
Avatar
468 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 18:11
Reakce na Jiná Realita:

baltik kdyby jen pod očima. mně se strašně prohloubily vrásky kolem pusy :/  a je to 100% rouškou.

​Mě se dělají teď v zimě podrážděný zarudlý koutky pod rouškou.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 18:19

whiskas ja treba pas mam,ale presto je moc mit nemuzu,protoze spodni bricho.A ty kalhoty v cos maji obvzlast vysoky ten sed....tedy vetsina.

Offline 74SLena
Avatar
468 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 18:31
Reakce na Mha:

Stezuju si. Na pána, co dovezl nákup z Teska. Od tašky číslo osm každou další komentoval Ještě další? No to je velký nákup. To jste se rozšoupli a podobné řeči. Připadala jsem si jako prohnilý kapitalista, co tyje z krve a potu dělnické třídy (toho pána). 

​Já v Budějcích spokojená, vše hezky přehledně zabalený, zelenina a ovoce pěkné a přesně v 18:00 zvonil a i poděkoval za to, že nakupujeme u nich.

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 18:36

Zarinya To jsem zapomněla dopsat + ploché břicho. A hlavně v běžných velikostech mám ten vysoký pas až pod žebra :-D. 

A přesně, kalhoty COS se mi líbí, ale většinu mít nemůžu z důvodu, o kterém píšeš :-(. Totéž třeba Zara.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 18:41

whiskas zara je to samy,presne.

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 18:41

Zarinya Potřebujeme "petite" COS .

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 20:39

ach jo, hošíci tady z vidlákova mají novou zábavu.

noční nelegální závody. čím víc sněhu, tím líp. noční driftování na moc nepoužívané "zadní" cestě spojující dvě vesnice. už půl hodiny slyším řvát motory. hodně lidí tam chodí večer venčit psy, ale už je to tam o život. někdy třeba jezdí bez světel, aby to byla větší zábava.