Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 31. ledna 2021 19:43

Kokoska 

No, doufejme. Jenom bych teda ráda zdůraznila, že si od začátku nemyslím, že by to zavírání všeho vůkol něčemu pomohlo... právě kvůli tý individuální zodpovědnosti. Na to fakt nepotřebujem jurodivýho estébáka, aby nám poradil resp. nařídil.

Offline Kokoska
Avatar
34652 příspěvků moje polička 31. ledna 2021 19:52

barbucha kdyz ono par blbcu to dokaze celkem efektivne roznest vsude mozne, zatim to bohuzel asi jinak nejde.

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 31. ledna 2021 20:27

Kokoska 

Jinak nejde, než vyhejbat se blbcům

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49189 příspěvků moje polička 31. ledna 2021 20:52
Reakce na Kokoska:

 Ja ten nahubek taky nenosim kvuli panu premierovi.

​já teda jo. a úplně zbytečně. pokud bych se bála, že něco chytnu, nosila bych brejle a respirátor, ne uplně zbytečnou hadru. souhlas barbucha 

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 31. ledna 2021 21:03

viktorka_od splavu 

No hele ale já nosim respirátor i přes ten předtím užívanej isoprinosine a následný očkování. Aspoň do mhd a podobnejch tlačenic... fakt nestojim vo žádný čínský breberky, v mým věku... Ale na to nepotřebuju Bureše a jeho pohůnky, aby mi řekli co mám nebo nesmím dělat.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49189 příspěvků moje polička 31. ledna 2021 21:08

barbucha no však právě.

Offline Kokoska
Avatar
34652 příspěvků moje polička 31. ledna 2021 22:18

viktorka_od splavu a ja rikam neco jinyho nez Barbucha? Zas tak hystericka, abych chodila na nakup se stitem a brylema, fakt nejsem.

Offline jitřenka
Avatar
716 příspěvků moje polička 01. února 2021 08:14

Kokoska barbucha - no mě z toho lehce hrabe, všechno jsem zautomatizovala, takže i na chodníku ve městě, když míjím lidi, tak si respirátor posunu nahoru, zarazilo mě, když na mě koukali jak na blázna. Mě už to přijde samozřejmý, ani to nevnímám. V létě by mě to ani nenapadlo. 

Offline Kokoska
Avatar
34652 příspěvků moje polička 01. února 2021 08:42

jitřenka ja to venku nosim fakt jen nez dojdu od auta nekam dovnitr, prrotoze kdyz si to nenasadim nez vylezu z auta, jsem schopna jit az dovnitr do obchodu bez a taky lidi divne koukaj

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 01. února 2021 13:08

Právě jsem dostala video se zřítelnicí, kterak leze do vody - dírou v ledu.

Voni mi ji tam snad zabijou

Offline Tulipe
Avatar
2474 příspěvků moje polička 01. února 2021 13:17

barbucha njn, kdo se dnes nekoupe v ledové vodě, je prostě out :)  tak snad se aspoň trochu otužovala předtím :)

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 01. února 2021 13:39

Tulipe 

Neotužovala

Už se těšim na noc, to budou sny jak víno. V hlavní roli ručička mizející pod ledem... pár posledních bublin... temně vířící hlubina...

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 01. února 2021 13:48

Bowle Taky jsem si na něj hned vzpomněla. Nemá to v životě jednoduchý. Hrozně mu přeju, aby si našel super holku a její rodina ho přijmula totálně za vlastního. 

slniecko To je výborný!! :-)

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 01. února 2021 14:11

barbucha Neboj, oni si ji ohlídaj. A otužování je fajn ten led celkem závidím, mám v dosahu jen vodu bez ledu nebo sice zamrzlo ale s bahnem nadosah.

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 01. února 2021 14:49

andulka01 

Já nevim co na tom najednou všichni maj Ani by mě nenapadlo - a to tam ke všemu lezla potmě.

To je ten rozežranej kapitalismus, lidi už nevědí roupama co by. Místo co by si považovali že maj v lednu doma teplo...

Offline Kokoska
Avatar
34652 příspěvků moje polička 01. února 2021 15:05

Napsala jsem kolegyni mail, aby upřesnila některé údaje, které mi má dávat, což je její pracovní povinnost. Dostalo se mi odpovědi ve smyslu, ať ji klidně otravuju s každou blbostí, aspoň má co dělat a zbytečné práce není nikdy dost. Koukala jsem jak puk, nějak se z toho nemůžu vzpamatovat.

Offline Isca
Avatar
4889 příspěvků moje polička 01. února 2021 15:11

barbucha Tak vono ráchání ve studené vodě v pozdním jaře, v  deštivém létě  a na podzim, který na povzbuzení imunity IMHO celkem stačí, není tak cool

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49189 příspěvků moje polička 01. února 2021 15:15

Kokoska a ty udaje poslala nebo ne?

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 01. února 2021 16:03

barbucha No konecne nekdo normalni! Manzel takhle leze do ledove vody skoro denne jeste s jednim svihlym kamaradem. Pekne si sbali sekyrku a jde si vykopat lochnu do ledu. Me by nikdo nedonutil k cemukoliv, kde musim "prekonavat" nejaky svy limity. Dobrovolne citit zimu, namahu, hlad...Jako proc???

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. února 2021 16:23

andulka01 mě to hrozně láká, ale pořád se nemůžu nějak odhodlat. Navíc je pro mě okolo toho složitá logistika (někam dojet, co s dětma,...)