continuity No proto jsem nejšťastnější na pozicích, kde můžu fungovat jako osamělá vlčice
Taky jsem kdysi vedla tým asi deseti lidí, ale dobrovolně jsem po třech letech přešla na pozici samostatného analytika. Delegování úkolů a následná kontrola mě hrozně zdržovalo, měla jsem takovej ten "Babiš" komplex, že si všechno udělám nejlíp sama.
No a každé další místo jsem si vybírala s tím, abych byla co možná nejvíc samostatná jednotka a abych se mohla i sama úkolovat a abych nikoho svým přístupem nebrzdila. Což se mi teda zatím daří.
