Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline viktorka_od splavu
Avatar
49191 příspěvků moje polička 02. února 2021 20:48

continuity měla jsem šéfa - bože jak jsem ráda že už nemám!! - který to dělal opačně: termín, kolikrát i písemně, zadal na pátek 14:00 a ve středu se ptal, kdy už to bude a ve čtvrtek začal remcat, že nedostává věci v termínu 

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 02. února 2021 20:52

brrr No právě já mívala to leháro o zkouškovým, začínala jsem tak den předem a v předvečer věřila tomu, mít den navíc, tak to bude brnkačka. Ale když se někdy poštěstilo, zkouška posunutá, tak to pak za pár dnů vypadalo úplně stejně. Ty dny navíc mezi jsem úplně stejně proflákala jako jindy.

A ano, diplomku jsem též nechávala vázat v den odevzdání, naštěstí dopoledne, protože když jsem pro ni přišla, slovo fyzikální na deskách bylo napsáno "fizykální". Naštěstí to stihli předělat, než zavřeli na studijním

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 02. února 2021 21:10

Jennyfor s ucenim to mam uplne stejne....

Offline Zu
Avatar
2768 příspěvků moje polička 02. února 2021 21:39

711990 zánět šlach. Ale už s tim fakt nadobro přestávám, myslím, že práh bolesti mám docela vysokej, ale tohle je pro mě fakt síla.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 02. února 2021 21:48

Zu zánět šlach se léčí kolagenem

Offline Zu
Avatar
2768 příspěvků moje polička 02. února 2021 21:50

Jiná Realita snad ten ortoped ví co dělá, no, ale nejdřív byly kortikoidy, sádra a teď na ta místa injekčně kolagen.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 02. února 2021 21:53

Zu a kde to máš? já mám pořád vracející se zánět šlachy dole na chodidle, a pomáhají mi koupele v epsomské soli.

edit: a obklady z jablenčého octa.

ale vypadá to, že ty máš tedy nějaký těžký případ, to asi nezabere :(

Offline Zu
Avatar
2768 příspěvků moje polička 02. února 2021 21:58

Jiná Realita ruka, prsty, zápěstí a loket. Joo, epsomská sůl, v té se máčím po sportu, to jsem ráda, že funguje, to zkusím přímo na ruku!
jinak na ty šlachy prý dost funguje lymfatická masáž, pár let jsem chodila a je fakt, že ta ruka byla problémová, ale během měsíce jsem jí dokázala vykurýrovat jen tejpama. A teď nemám kam chodit, buu, pan masér skončil loni a se mnou to šlo z kopce :) 

Offline Mohučanka
Avatar
7353 příspěvků moje polička 02. února 2021 21:59

brrr já teď ve volných chvílích připravuji (=přepisuju) disertaci k vydání a většinu času, kdy do ní nahlížím a vidím ty nevhodné formulace, překlepy a blbé chyby, si představuju oponenta (slovutného zahraničního profesora), kterak si přikládá mokrou žínku na čelo. Vázala jsem ji taky úplně poslední možný den

Nejhorší je, že u těchto několikaletých projektů mám vlastně pořád dost času, až je najednou pozdě. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49191 příspěvků moje polička 02. února 2021 22:01

Zu prosím tě, už to tak lehce bokem sleduju delší dobu a nechceš si najít nějakýho jinýho doktora? jestli ví nebo neví je celkem irelevantní, zdraví/ruka je tvoje. jemu je to slušně řečeno putna.

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 02. února 2021 22:03

Zu tlapkam! To zni desne

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 02. února 2021 22:10

Zu nechceš zkusit toho Hebelku? 

Offline Zu
Avatar
2768 příspěvků moje polička 02. února 2021 22:14

viktorka_od splavu on mi byl doporučen, navíc už ta ruka hořela (jsem taky na začátku korony nechtěla někde otravovat s rukou), sem byl termín objednání 3 měsíce, k ortopedovi, ke kterému jsem chodila dřív a který zas nic moc neřešil a na docela blbej problém v noze jen krčil rameny byl objednací termín půl roku. Ale on ten kolagen by fakt měl pomoct, jen já jsem na něj asi slabej kus,  na to si hlavně stěžuju 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49191 příspěvků moje polička 02. února 2021 22:19

Zu na zánět ti žádnej kolagen nepomůže.. a obhajovat se netřeba, tvá bolest ne moje..

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 02. února 2021 22:34

viktorka_od splavu Zusice si teď, zaujata tou informací o kolagenu, o tom něco čtu na internetech, ale tady píšou, že ten kolagen se má konzumovat, o píchání nic, ale pořád přemýšlím, jak může kolagen léčit zánětcopak je protizánětlivý? jaký biologický proces tam má probíhat?

Online Zuzuli
Avatar
3737 příspěvků moje polička 02. února 2021 23:39

Mohučanka ja dopisovala uvod k diplomce asi ve ctyri rano, byla jsem skoro 48 hodin vzhuru a v devet sla diplomka do tisku, muselo to byt hotove, tak jsem nemela nikoho, kdo by si to rano rychle precetl, jestli tam nemam chyby... Tak me napadla ta nejblbejsi mozna vec... Projela jsem to autocorrectem ve wordu  kdyz jsem druhou kopii pred obhajobou otevrela, abych se pripravila a videla tam v tom uvodu ty silenosti (treba karlovi univezity), strasne jsem se stydela. Nastesti to byl jen ten uvod, tak doufam, ze ho nikdo necetl

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 02. února 2021 23:44

Zuzuli A nebyla to spíš injekčně kys. hyaluronová?

Offline žluťásek
Avatar
8839 příspěvků moje polička 03. února 2021 00:02

Jsem z vás ve stresu jen to čtu. Dopisovat diplomku ještě ráno pred odevzdáním, vázat hodinu před termínem

Já musím mít všechno důležitý hotový včas, naplánovaný dostatečně předem i s rezervou. Jinak mě to strašně, ale fakt strašně stresuje.

Neprecteny maily po odchodu z práce, uaaa. 

Offline Bledule
Avatar
4711 příspěvků moje polička 03. února 2021 07:00

brrr Kde jsou ty časy, kdy jsem rýsovala do pěti do rána, protože se to ten den muselo odevzdat.

Líný chaotik, to jsem já. Navíc zjišťují, že se to u mě s věkem zhoršuje.

Offline letfenixa
Avatar
10843 příspěvků moje polička 03. února 2021 07:38