Jak jde o učení, tak mně vždycky nejvíc času sežrala výroba vlastních materiálů, já se prostě nedokázala cokoli naučit z cizích výpisků (a výpisků z výpisků), vždycky to bylo nějak debilně zformátovaný, nepřehledný, špatnej font a vůbec! Tak jsem si vždycky všechno zpracovávala sama, což bylo vlastně taky dobrý, jednak jsem se už při tom přepisování dost naučila, a jednak si mě pak spolužáci předcházeli, abych ty svoje vyčančaný materiály poskytla dál. :)
Ale jinak taky bohužel nejlíp funguju pod tíhou deadlinu, není mi to sice vůbec příjemný, ale na druhou stranu mi to pod tlakem fakt nejlíp myslí a jsem nejefektivnější, tak ten diskomfort holt ňák přetrpím...
