Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 03. února 2021 16:53

paktofonika Občas píšu, ale málo a je na tom vidět ta nevypsanost. Kolikrát už jsem si říkala - vezmu si pár dní volna, nalinkuju papíry a budu psát... zatím to prostě nedopadlo.
Tak držím palce a přeju trpělivost. Ono se to asi na běžném písmu tolik neprojeví, ale právě na těch přáních a jmenovkách ano, budeš vědět jak na to.

Offline continuity
Avatar
42717 příspěvků moje polička 03. února 2021 16:54

Mha ani omylem teda. Jak všichni na internetu řvou, jak dneska maturitu z matiky udělá kdokoliv se základním vzděláním, tak jsem to jednou zkoušela a teda asi ne. (nevím teda kolik bodů je potřeba,možná bych nekonec nějak prolezla). Ale nás třeba zkoušeli ústně a moje deti ústně dělaji maximálně nějaké prezentace, jinak všechno na papír. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 03. února 2021 16:55
Reakce na Pinot Noir:

MP Meri na maturitu a státnice jsem se učila stejně. Mě by z pocitu, že třeba polovinu otázek neumím, nebo klidně i desetinu, asi trefil šlak.

​Z literatúry som vedela 4 otázky. Viac som do hlavy nedostala. Vytiahla som prvú :D Nemčinu som ani nevidela. Slovenčinu som zbehla v rýchlosti deň pred. Za to ostatné predmety som sa tvrdo drtila. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40138 příspěvků moje polička 03. února 2021 16:59

Mha Já bych absenci slohu nesla nelibě, tam bych zrovna doufala v cenné body.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 03. února 2021 17:01

continuity Když jsem doma a poslouchám, co se děti učí, zjišťuju, že bych neudělala asi ani základní školu.

A mělo by to být asi 40 %, abys prošla, když tak mě paní učitelky opravi

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 03. února 2021 17:04

Sweet Potato

Kde jinde nabrat body než v urputném bájení? A kdybych měla navíc na výběr z několika možnosti... Pak bych asi pohořela v didaktickém testu na onomatopoie a určení druhů vedlejší věty. 

Offline Aranel
Avatar
6550 příspěvků moje polička 03. února 2021 17:35

Sweet Potato

Mně to i přijde jako důležitá dovednost.

Offline tv
Avatar
4193 příspěvků moje polička 03. února 2021 17:35

Dadoo a proč si to dcera neobehala sama?

Offline Zuzuli
Avatar
3737 příspěvků moje polička 03. února 2021 17:37

Karja no ja mam vystudovanou architekturu, meli jsme diplomni projekt, zadna teoreticka textova prace. Tak spoleham na to, ze vsichni sli rovnou na koncept, vykresy a obrazky a ctenim uvodu o tom, co vlastne navrhuju, se nikdo nezdrzoval

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 03. února 2021 17:37

Ja se učit neumím, naprosto mi chybí sitzfleisch, když si to nezapamatuju na poprvé, tak mám docela problém. Třeba medicínu nebo práva bych s tímhle přístupem těžko vystudovala. Zachraňovaly mě otázky typu " Tak co vás zajímá?" apod.

Offline Sweet Potato
Avatar
40138 příspěvků moje polička 03. února 2021 17:38

Aranel Rozhodně. A to, že to zrušili, absolutně nedává smysl, zrovna skoh mohli maturanti doma cvičit do alelujá.

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 03. února 2021 17:41

Jo a do poděkování v bakalářce jsem napsala "Docent K. je mým dlužníkem". Samozřejmě jsem si toho nevšimla a pak se u obhajob divila, čemu se smějí, obzvlášť, když jim docent říkal, že to musel doma vysvětlovat.

Offline Karja
Avatar
44465 příspěvků moje polička 03. února 2021 17:43

Zuzuli To mi nedošlo;-)

Offline Isca
Avatar
4889 příspěvků moje polička 03. února 2021 17:50

brrr A teď by mě zajímalo, jak se to dozvěděli doma betačtenáři diplomek? 

Online viktorka_od splavu
Avatar
49191 příspěvků moje polička 03. února 2021 17:51
Offline Pinot Noir
Avatar
29774 příspěvků moje polička 03. února 2021 17:55
Offline Jitka77
Avatar
1914 příspěvků moje polička 03. února 2021 18:11

Jak je řeč o maturitách, tane mi na mysli Škvoreckého Mirákl - jak Danny vymýšlel v předmětu, o kterém neměl páru, pro studenty dvacet různých otázek na základě dvou nebo tří stránek "literatury" a jak matky chystaly občerstvení pro komisi...

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 03. února 2021 18:15

Isca No jámyslím, že to byl jenom takový docentský vtípek. Doufám. S paní docentovou jsme se viděly až později a jen párkrát a to už jsem se zapsala do jejich rodinných dějin úplně jinak.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 03. února 2021 18:32
Reakce na brrr:

Jo a do poděkování v bakalářce jsem napsala "Docent K. je mým dlužníkem". Samozřejmě jsem si toho nevšimla a pak se u obhajob divila, čemu se smějí, obzvlášť, když jim docent říkal, že to musel doma vysvětlovat.

lol!

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 03. února 2021 18:35

brrr nevim,jak ostatni prava,ale ja jsem prava vystudovala tim vyse popsanym zpusobem,pri jejich studiu jsem chodila ze zajmu semtam tajne na medicinu a jezdila po svete,hrala divadlo a flakala se,a jeden znamy soucasne vystudoval medicinu i prava a jeste u toho hral v kapele na kytaru...