Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 04. února 2021 19:17

Garfie To musí být hrozné, nevědět, kdy co bude. Zlomte vaz!

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 04. února 2021 19:20

Mě štve ta obleva, jakykoliv pohyb v tom bahně je šílený opruz

Offline continuity
Avatar
42721 příspěvků moje polička 04. února 2021 19:21

brrr tebe taky lituji, právě jsme se vrátili z procházky a jsme jak prasata. 

Offline Makara
Avatar
3614 příspěvků moje polička 04. února 2021 19:21

Garfie ta Gin party by me zajimala

 Ale mesice na krabicich to kvuli tomu teda nepreju. Musis byt silna zena!

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 04. února 2021 19:31

continuity Hlavně jak je mokro, tak stačí párkrát stoupnout na to "odbahněné" a je to zas, jak kdyby tam proběhlo stádo divočáků. Pak už je problém i jen zvednout nohu.

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 04. února 2021 19:34

mnum marieu Jako respekt jak svina, ja jsem musela vystudovat skolu, kde musis mit vic v rukach jak v hlave. Ale jednou me pobavila jedna znama, co je lekarka a ze pry by takove "schopnosti" potrebovala, ze je strasne leva na ruce a ze bych treba mohla vyrabet bozi rovnatka.

Offline Garfie
Avatar
28438 příspěvků moje polička 04. února 2021 19:42

Makara  "musím", to je přesné!! Na gin párty jsi vždy vítaná!

brrr Fuj, to je teda hnus. A u vás nějaký posun s LA? 

Offline Sweet Potato
Avatar
40142 příspěvků moje polička 04. února 2021 19:46

Garfie Ouvej ouvej, ty na mne působíš jako hodně flexibilní člověk, ale tohle je mazec. 
Přijeď do Prahy, potlapkáme tě osobně.

Offline Garfie
Avatar
28438 příspěvků moje polička 04. února 2021 19:49

Sweet Potato  Budu muset! 

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 04. února 2021 20:01

Garfie No, muž tam je už 14 dnů. Deset dnů byl zavřený v motelu a od pondělí je zavřený v laborce. Potvrdily se moje obavy, je tam od rána do večera, v sobotu se prý maká taky a často i v neděli. To byl taky jeden z důvodů, proč jsem tam nechtěla.

Mimochodem, pořad si stěžuje, že je tam zima, minulý týden prý dokonce sněžilo, v LA

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 04. února 2021 20:24

Garfie tyjo, to je fakt slozite, snad to dopadne dobre! 

Offline Mirka
Avatar
4003 příspěvků moje polička 04. února 2021 20:40
Reakce na Ginger:

​teda musim si najit, co je kurent.. a deda byl z Ceskeho Raje, okoli Trosek. Kam chodil do skoly vubec nevim.

​To se možná znal s mým dědou. A ten psal taky tak.

Offline marieu
Avatar
5154 příspěvků moje polička 04. února 2021 20:42

Luna steampunkový. Mně se teda hodí, že na ruce taky nejsem levá. Ale kreativní teda doopravdy na uměleckém poli nikoliv. I na ten klavír jsem byla jen solidní interpret...

Offline Mirka
Avatar
4003 příspěvků moje polička 04. února 2021 20:45

Garfie Nenaplněná očekávání, to je moje soukromé peklo. Buď bych rezignovala nebo byla nesnesitelná.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49194 příspěvků moje polička 04. února 2021 20:48

Mirka

k zblazneni, jsi fakt svata Garfie 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 04. února 2021 20:52

brrr juu,co je ta cervena vrstva?

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 04. února 2021 21:17

Jiná Realita Nějaká požárová vrstva, při bázi má ještě vrstvu uhlíků, pravděpodobně spálené prkno. Dřevěné domy omazávali hlínou (taková omítka) a při požáru se ta hlína vypálila do oranžova. Těch požárových horizontů je tam vidět (blbě) víc fází. Mělo by to být 15. století.

Offline marieu
Avatar
5154 příspěvků moje polička 04. února 2021 21:22

  Garfie OMFG. Nenapadá mě český výraz, který by podepřel jak chápu hloubku tvý frustrace. Peklo, prostě. To se teda držte!! 

brrr Ale tak tohle je taky masakr. A můj bratr, zahradník, si stěžuje na pracovní podmínky. Mezis stromkama v záhonech...

Offline slniecko admin
Avatar
19521 příspěvků moje polička 04. února 2021 21:48

Sťažujem si na sami seba. Už týždeň ma "obchádza" zápal čeľustného kĺbu (občas sa mi to zo stresu robí) a ja už týždeň špekulujem nad luxusnými hryzátkami namiesto toho, aby som nasadila tabletky, kým je čas....takže správne, dnes to už mám v plnej sile a odrátavam minúty od ibalginu k ibalginu....a môžem si za to len a len sama .....týždeň, týždeň som to mohla zvrátiť, ale nie, ja som hrdina .

(A k téme diplomovky hlásim, že som ju tlačila v nonstope o piatej ráno, lebo pani sekretárka na katedre oznámila, že posledný deň odovzdania ich už bude brať len medzi siedmou a ôsmou ráno.)

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 04. února 2021 21:50

Mirka to by byla velka nahoda, ale mozny je vsechno