Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Online continuity
Avatar
42731 příspěvků moje polička 28. června 2026 10:37

Karja no to je teda pech. Je to hrozně smutný pohled na ty podávené tvory.

Offline Garfie
Avatar
28450 příspěvků moje polička 28. června 2026 10:44

Karja Nene!!!

Offline Pinot Noir
Avatar
29787 příspěvků moje polička 28. června 2026 10:44

Karja Chudák tatínek.

Tolik mrtvých slepic ale tipuju spíš na kunu.

Offline Karja
Avatar
44477 příspěvků moje polička 28. června 2026 12:36

Pinot Noir Tak máš pravdu, sambo to popletl. Liška tu taky řádí po vsi, ale děda identifikoval kunu no.

Offline Tak Betty
Avatar
6091 příspěvků moje polička 28. června 2026 12:39

Karja Jo kuna , asi se podhrabala. Minulý týden sousedům 10 slepic, taky kuna.

Offline Pinot Noir
Avatar
29787 příspěvků moje polička 28. června 2026 12:45

Karja Tak Betty jj, liška slepici odnese a sežere/přinese mláďatům. Kuna má vraždění jako sport.

Offline Karja
Avatar
44477 příspěvků moje polička 28. června 2026 12:57

Tak Betty Oni mají kurník takovej s podlahou, nejde se tam podhrabat, pravděpodobně si to bud sama otevřela nebo to nějak nedopatřením otevřela slepice. Je to na takový ten mechanismus, že se to časovačem samo otevře ráno, takže není to na tři petlice atp. A nebo taky byla chytrá a věděla, že přijde brzo ten čas a prostě čekala. Přežil jim jeden kohout a kvočna, co sedí na vejcích, zítra jedou nakoupit si nové, ale tak to není ono no, měli x barev a jakoby ruzné stáří, puvod....a fakt jim pěkně nesly, měli jsme strašně moc vajec a byly to mladé fakt pěkné slepice.