Karja no to je teda pech. Je to hrozně smutný pohled na ty podávené tvory. ![]()
Stěžovací vlákno
Karja Nene!!! ![]()
Karja
Chudák tatínek.
Tolik mrtvých slepic ale tipuju spíš na kunu.
Pinot Noir Tak máš pravdu, sambo to popletl. Liška tu taky řádí po vsi, ale děda identifikoval kunu no.
Karja Jo kuna , asi se podhrabala. Minulý týden sousedům 10 slepic, taky kuna.
Tak Betty Oni mají kurník takovej s podlahou, nejde se tam podhrabat, pravděpodobně si to bud sama otevřela nebo to nějak nedopatřením otevřela slepice. Je to na takový ten mechanismus, že se to časovačem samo otevře ráno, takže není to na tři petlice atp. A nebo taky byla chytrá a věděla, že přijde brzo ten čas a prostě čekala. Přežil jim jeden kohout a kvočna, co sedí na vejcích, zítra jedou nakoupit si nové, ale tak to není ono no, měli x barev a jakoby ruzné stáří, puvod....a fakt jim pěkně nesly, měli jsme strašně moc vajec a byly to mladé fakt pěkné slepice.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

