Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Pinot Noir
Avatar
29779 příspěvků moje polička 07. března 2025 22:47
Offline RoSa
Avatar
10097 příspěvků moje polička 08. března 2025 08:37

zase jeden kvíz

Offline Pinot Noir
Avatar
29779 příspěvků moje polička 08. března 2025 08:43

RoSa80 %, nic moc teda

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 08. března 2025 09:05

RoSa Pinot Noir  Som myslela, že viem lepšie po česky

Hrozný výsledok 

Offline dorota
Avatar
1226 příspěvků moje polička 08. března 2025 09:48

Pinot Noirja mám 85 %, čakala som menej. Otázky týkajúce sa prírody, rastlín, živočíchov nie sú mojou silnou stránkou.

Offline Pinot Noir
Avatar
29779 příspěvků moje polička 08. března 2025 10:13

dorota já zase selhávám na vesmíru, vzdálenostech, teplotách, obecně mírách čehokoliv.

Offline slniecko admin
Avatar
19521 příspěvků moje polička 08. března 2025 14:11

Ja zlyhávam na dočítaní otázky, resp. odpovedí....kliknem skôr, ako domyslím....presne ako za školských čias.

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 10. března 2025 16:54

Trochu poezie

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 10. března 2025 17:07

andulka01 Halasův Kunštát.  To už je let. :D

Offline Sweet Potato
Avatar
40144 příspěvků moje polička 10. března 2025 21:40
Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 12. března 2025 12:43

Prosím vás, neviem, aké cibuľky som na jeseň vysadila, rastú, ale žiadne kvetenstvo vo vnútri nevidím. Čo to je? Nejaké tulipány? 

Offline notna
Avatar
9383 příspěvků moje polička 12. března 2025 13:52

milacka Tipuju okrasný česnek.

Offline notna
Avatar
9383 příspěvků moje polička 12. března 2025 13:52

milacka A na jeho květ je ještě čas.

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 12. března 2025 14:31

notna môže byť, keď rozkvitne, vložím sem foto.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 12. března 2025 21:37

Hrabala jsem dnes trávník a venku bylo tolik včel a čmeláků, že jsem jim musela vyndat zazimovaná pítka, protože konev s vodou byla v obležení.

Offline Sweet Potato
Avatar
40144 příspěvků moje polička 14. března 2025 10:38

Jedna kráska dovezená loni ze Ctěnic.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 14. března 2025 10:46

Sweet Potato Krásná! Včera jsem se dívala do faktur u nového zboží a pěkně podražilo, to co stálo vloni 150,- letos 250,- ehm, v nákupu. A žádný echt odrůdy.

Offline Sweet Potato
Avatar
40144 příspěvků moje polička 14. března 2025 12:12

Kan To je teda velký skok

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 14. března 2025 12:44

Sweet Potato ooo krásna, vedľa je kvetinarstvo a maju vonku vyložené tak krásne odrody, len niet kam to dávať 

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 14. března 2025 13:14

Sweet Potato krásna farba.