Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Myrtila
Avatar
5272 příspěvků moje polička 24. března 2025 11:56

andulka01 Janulik03 RoSa Díky, tak ještě počkám. Ono se to vyřešilo trošku samo, v nejbližších dnech žádná práce na zahradě asi nebude, skolil mě nějaký bacil

Offline Pinot Noir
Avatar
29779 příspěvků moje polička 24. března 2025 12:00

Myrtila tak až budeš fit, určitě najdeš pupeny! Držím palce.

Ale mně taky jeden asi nepřežil zimu, mám jich asi 12, holt k nějaké ztrátě občas dochází.

Offline Myrtila
Avatar
5272 příspěvků moje polička 24. března 2025 12:12

Pinot Noir díky

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 24. března 2025 13:14

Pinot Noir 12????? Idem nakupovať!

Offline Pinot Noir
Avatar
29779 příspěvků moje polička 24. března 2025 13:27

Janulik03 no ale dohromady mají tolik květů jako tvůj jeden.

Ne, dělam si srandu, ale některé jsou plné květů a některým se tolik kvést nechce. 

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 24. března 2025 14:30

Urobila som toto,

Aby bolo toto 

Online Karja
Avatar
44469 příspěvků moje polička 24. března 2025 20:14

Koupila jsem si pokojovou frezii. Ale koukám až doma, že tam píšou chladné místo. Zabiju to v běžném bytě? Jako horko tu nemáme, spíš tak do 23C, i v létě je tu kolem 25. Ale jestli to není myšleno skutečně, že to jinde než v chladné chodbě nejde. Brambořík mi třeba zařval hned, mamka říkala, že právě ten je vyloženě do chladu. Tak aby to nebylo to stejne, ať to hned radši někomu dám. 

Offline Myrtila
Avatar
5272 příspěvků moje polička 25. března 2025 17:07

Tak jsem okoukla ty plaménky, jeden raší zespoda a na šlahounech má takové mini pupeny, že zatím nedokážu říct, jestli to vypučí, nebo to úplně uschlo. A druhý vypadá opravdu mrtvě, ovšem jak se oteplilo, tak zpod něj lezlo dost mravenců, takže pravděpodobně tam mají hnízdo, což asi bude důvod, proč plamének pošel

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 25. března 2025 18:47

Myrtila ještě vydrž, mám vše o cca dva týdny později (500 m.n.m.), malokvětý plamének jsem loni ještě v dubnu prohlašovala za mrtvý, ale pak se celkem chytil.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 25. března 2025 19:46

Janulik03

Nechceš si udělat malý Přeshraniční výlet s brigádou? 

A po práci by tu byly i kuželky i bowling....

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 25. března 2025 20:40

Mha mnoooo, pekne toho slovníka ponukas,  Z toho strihania ma ešte bolia prsty a z bowlingu chrbát. Čo iné ponuknes??

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 26. března 2025 13:35

Janulik03

Po práci masáž.

Alternativně, protože máš přebytek energie, výlet po místních kopcích, cca 100 km a pak dva dny pobyt ve vinném sklepě. Pak bys mohla dokončit rekonstrukci místního zámku, jen tak bokem:) 

Offline Anema
Avatar
1276 příspěvků moje polička 26. března 2025 14:14

Tak u nás už taky vítáme jaro

Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 26. března 2025 14:19
Reakce na Mha:

Janulik03

Po práci masáž.

Alternativně, protože máš přebytek energie, výlet po místních kopcích, cca 100 km a pak dva dny pobyt ve vinném sklepě. Pak bys mohla dokončit rekonstrukci místního zámku, jen tak bokem:) 

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 26. března 2025 14:40

Mha no dík teda . Vidím že máš skreslené predstavy, energiu tu má tak Pinot Noir , tá je pri sile, ja som slabá, stará baba. 

Ale! To víno by som si dala

Online Sweet Potato
Avatar
40145 příspěvků moje polička 26. března 2025 16:36
Reakce na Mha:

Janulik03

Po práci masáž.

Alternativně, protože máš přebytek energie, výlet po místních kopcích, cca 100 km a pak dva dny pobyt ve vinném sklepě. Pak bys mohla dokončit rekonstrukci místního zámku, jen tak bokem:) 

​To zní jako plán.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 26. března 2025 21:32

Janulik03

Nejsem blázen, Pinot Noir nepozvu, ta by osázela komplet Moravu, mě stačí jedno město.

A nejsi stará ani slabá, takové nemůžou do sklípků, tak pozor:)

Zelený dotaz:

Sejete už cukety ven? 

Offline Pinot Noir
Avatar
29779 příspěvků moje polička 26. března 2025 22:07

Mha

Offline baltik
Avatar
4964 příspěvků moje polička 27. března 2025 06:09

Mha ja teda cukety jeste neseju, u nas se rika "oharka na marka" a to je az 25.4., toho se tak nejak drzim, uspisila bych to, jen kdyby bylo uz hodne teplo, ale ted je rano porad kolem 3 stupnu

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 27. března 2025 07:47

Mha kupujem priesady od trhovcov, tak je kopa času.

Ale urobila som si radosť na terase