Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 06. dubna 2025 19:39

Pinot Noir vam to už kvitne celkom dosť.

 Kut sa pomaly meni na prijateľný, je toho ešte veľa. Ale uz budú reďkovky

Offline slniecko admin
Avatar
19521 příspěvků moje polička 06. dubna 2025 23:18

Tip do pléna....v jabloňových sadoch v okolí Bratislavy zvyknú rozháňať mráz vrtuľníkmi.

Nemate za čo .

Offline Aranel
Avatar
6554 příspěvků moje polička 07. dubna 2025 09:11

slniecko

RoSa Tatínek zkoušel stříkat meruňku vodou ze studny (bez cukru teda), jenže zas foukal vítr... zdá se mu prej, že tak polovinu snad zachránil.

Online Pinot Noir
Avatar
29779 příspěvků moje polička 07. dubna 2025 20:28

Housenky na buxusu! Definitivně to s ním vzdávám.

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 07. dubna 2025 21:22
Reakce na Pinot Noir:

Housenky na buxusu! Definitivně to s ním vzdávám.

​No tiež už som zistila

Offline Aranel
Avatar
6554 příspěvků moje polička 08. dubna 2025 18:06

Jsem vytáhla oleandr ze sklepa a je to jedna velká mšice!! jako je tohle možný??

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 08. dubna 2025 18:08

Aranel Soucítím. Já vedu marnou a nekonečnou válku s vlnatkou. Zlaté mšice.

Offline Aranel
Avatar
6554 příspěvků moje polička 08. dubna 2025 18:28

Sweet Potato Hm na domácích kytkách mám furt puklice, to je taky marný a nekonečný...

Offline letolet
Avatar
742 příspěvků moje polička 08. dubna 2025 19:48

Aranel nevím, jak moc máš puklice rozšířené, ale mě se jich podařilo zbavit až když jsem je začala odstraňovat ručně. 

Offline Aranel
Avatar
6554 příspěvků moje polička 08. dubna 2025 22:39

letolet Jako už jsem to párkrát četla... a záměrně vypouštěla...

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 09. dubna 2025 00:28

doma se se mnou nebaví ani plevel, ukázala jsem kytkám fotky z Mexika

Flora a fauna úžasná 



Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 09. dubna 2025 00:32

ty strelitzie jsou úžasný

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 09. dubna 2025 07:49

0zero7 to je nádhera

Offline Liesel
Avatar
1661 příspěvků moje polička 09. dubna 2025 07:49

0zero7 ted jde v CT porad o Mexiku s Evou Longoria a tvoje fotky vypadají stejně jako ten pořad, ještě přidej nějaký oběd a bude to dokonalé

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 09. dubna 2025 08:23

0zero7 Úžasné! Proč mě ale vždycky u podobnejch fotek napadne řizkováni. :D

Offline Garfie
Avatar
28441 příspěvků moje polička 09. dubna 2025 13:48

0zero7 To je super, tam taky jednou musím!!! Dej nějaké fotky i do Cestování! 

Offline Garfie
Avatar
28441 příspěvků moje polička 09. dubna 2025 13:50

Já dneska fotila při procházce Jokohamou, sakury cpu do japonského vlákna, tady zbytek, nádherný to bylo! 

Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 09. dubna 2025 16:56

No to je nádhera

Padla mi čelist.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 09. dubna 2025 17:18

Garfie Tak to jsou barvy! A to Delphinium!

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 09. dubna 2025 19:40

Garfie nádhera, úžasná farebnosť a rôznorodosť kvetín.