Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 09. dubna 2025 19:50

Lieselprihodim neco do cestovani, jak psala Garfie - ta Jokohama je bozi!! 

Kan HA HA, kamoska prej privezem si uplne jan malinkej pidi rizek, rikam tvl nehrozi nas zavrou, a kdyz ne tak pokuta silena, tak jsem ji to musela rozmluvit. Ale kdyby to slo tahnu kufr rostlin.

andulka01 fakt bozi, a jest emaj stromy co maj korenovej system ve vzduchu, najdu to nekde

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 09. dubna 2025 19:53

Garfie V Jokohamě v přístavu...

Ach

Offline Pinot Noir
Avatar
29779 příspěvků moje polička 09. dubna 2025 20:38

Garfie pecka! To je masivní teda, jak se říká u Karja v rodině.

Offline dorota
Avatar
1226 příspěvků moje polička 09. dubna 2025 20:54

GarfieTo je krásne.

Online Karja
Avatar
44469 příspěvků moje polička 09. dubna 2025 22:16

Pinot Noir :D:D Já ale když jsem viděla ty fotku, tak jsem si jako první vzpomněla hned na vaši zahradu, že takovejhle masiv bys tam taky vytvořila raz dva.

Offline rysamona
Avatar
1105 příspěvků moje polička 10. dubna 2025 21:52
Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 11. dubna 2025 14:21

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 11. dubna 2025 19:18

Doufám, že letos dostojíme selskému stavu a erteple budou jak víno. Klíčení by nám šlo. :D

Offline Friga
Avatar
2081 příspěvků moje polička 12. dubna 2025 09:02

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 12. dubna 2025 13:11

Malé radosti

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 12. dubna 2025 13:13

Veľké starosti

asi už sme rozhodnutí vzdať ten márny boj.

Ale neviem, čo tam dáme. Netrvam na živom plote

Offline RoSa
Avatar
10098 příspěvků moje polička 12. dubna 2025 13:19

Janulik03 já jsem se letos taky rozhodla, že to s buxusama vzdávám, hodně let postřiků a už mě to nebaví! a narcisky jsem dneska sklidila do velkého pugétu - jedu za maminkou, tak jako překvapení

Offline Pinot Noir
Avatar
29779 příspěvků moje polička 12. dubna 2025 14:25

Janulik03 já ten svůj zlikvidovala tento týden, bojovala jsem dlouho, ale už mi došla trpělivost.

Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 12. dubna 2025 15:05

Jeden z mých permakulturnich truhlíků 

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 12. dubna 2025 15:23

Janulik03

My to vzdali už předloni.

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 12. dubna 2025 15:23

continuity Krásný.

Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 12. dubna 2025 15:25

Na buxus bych se vykašlala, mám jeden na okně, v druhém patře, žádný jiny kolem neni a stejně jsem z něj ty housenky předloni obírala. Je to teď takový pahýl, vůbec nevím,jestli jen nevykopat.

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 12. dubna 2025 15:55

continuity vykop, my sme vykopali, nasadili letničky a je to oveľa krajší pohľad ako na kývajúce sa húsenice na buxuse.

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 12. dubna 2025 16:42

Ono nahradiť 11 m bude ťažké, aby to vyzeralo dobre, fakt netuším čo urobím, tan aspoň tuje necháme. Pekne odclonia bordel u susedov.

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 12. dubna 2025 16:43

Začíná první várka