Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Jitka77
Avatar
1914 příspěvků moje polička 12. dubna 2025 16:46

brrr nádherná barva...

Offline RoSa
Avatar
10098 příspěvků moje polička 12. dubna 2025 16:54

Janulik03 bobkovišeň!

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 12. dubna 2025 17:54
Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 12. dubna 2025 19:39

RoSa to je nápad

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 13. dubna 2025 07:14
Reakce na continuity:

Jeden z mých permakulturnich truhlíků 

​Prekrásne!

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 13. dubna 2025 09:11

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 13. dubna 2025 09:12

Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 13. dubna 2025 11:11

Sweet Potato to vypadá jak lampionek

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 13. dubna 2025 11:20

continuity Rozsvítilo ho podvečerní sluníčko. 

Offline Jitka77
Avatar
1914 příspěvků moje polička 13. dubna 2025 11:57

Sweet Potato Slunce jsem tipovala na ranní... Krása nesmírná. Mám kousek porcelánu s květinovým dekorem a je tam i tohle kvítí, naživo jsem snad nepotkala.

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 13. dubna 2025 12:59

Jitka77 Je to řebčík kostkovaný, bílá varianta.

Offline Jitka77
Avatar
1914 příspěvků moje polička 13. dubna 2025 14:26

Sweet Potato Už jsem si dohledala fialovou variantu, díky za název. Přiznám se, že jsem dekoratéra porcelánu podezírala z výtvarné stylizace, asi jako cibulákový vzor...

Offline Archivářka
Avatar
příspěvků moje polička 13. dubna 2025 17:14

Taky mám koniklec. Konečně rostlinka, která se chytla a přežila do další sezóny.

Offline Archivářka
Avatar
příspěvků moje polička 13. dubna 2025 17:15

Pupkovec. Miluju tu barvu.

Offline Karja
Avatar
44471 příspěvků moje polička 13. dubna 2025 20:41

Janulik03 Teda, ten buxus mají naši léta a nikdy s jim nebyl problém, ani to nestrikaji. Ale píšu si buxus ne. U nás muž se teda rozhodl, že túje nebudou, že bude nějaký mix (a to fakt doslova, mixuje tam, co mu kdo dá, na co natrefi), taky rozdává ty jehličnany, že ty teda rušíme:D:D Takže jeden by řekl, že přichází k rozumu, ale těch ovocných stromů a keřů co máme. Dneska mu říkám, že jestli se mu něco stane a mně po ním zbydou tady ty stromky, tak že to pokacim, že se o to v životě nezvládnu starat:D:D

Offline notna
Avatar
9384 příspěvků moje polička 13. dubna 2025 22:22

Janulik03 Líbí se mi živý plot z hortenzií. Ja se snažím o mix hortenzie, zlatý déšť, kdoulovec a aronie.

Offline Jitka77
Avatar
1914 příspěvků moje polička 13. dubna 2025 23:10

A komu se na FB začaly nabízet bobkovišně? Že já to tady čtu

Jsem bezzemek, což asi algoritmus netuší. Nasela jsem dneska aspoň do truhlíků směs letniček, nízké slunečnice a pokusně i měsíček.

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 14. dubna 2025 07:19

Karja mno ten plot má dlhé roky, tak ako aj tuje. A roky nebol žiadny problém, zacalo to pred asi 6 rokmi, od vtedy len striekat a striekať a aj tak to niekedy stihnu zožrať

Naši to všetko vypestovali od semienka alebo vetvičky a bolo to jediné čo tu mali ako plot. Ja som nechala iba tuje pri plote od suseda, sú zdravé,  iba teda pri strihani to je hodne aromatické.

Tak tie ovocné stromky sa naučíš strihať a inak to moc nepotrebuje, len ochotných zberačov.

notna ten plot z hortenzii sa páči aj mne, ale to nejde tam kde je teraz ten buxus. Pestrý plot mame inak všade inde.

minulý rok

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 14. dubna 2025 07:26

continuity ty máš tie truhliky fakt vymakane, nádherne 

Offline baltik
Avatar
4964 příspěvků moje polička 14. dubna 2025 16:24

Uz mi to taky krasne kvete