Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 14. dubna 2025 23:23

Miluju koniklece a udělalo mi radost, že se šíří semínky, myslela jsem, to nepůjde. Ale letos jsem našla dost malých rostlinek.

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 14. dubna 2025 23:24

A máme velikonoční výzdobu!

Offline Archivářka
Avatar
příspěvků moje polička 15. dubna 2025 09:35
Reakce na Karja:

brrr Ty jo a vyndavate ty tulipány  na zimu? My jsme je teď sázeli u kamaráda, měl jich hrozně moc, nabízel mi je, ale prave to vyndávání na zimu mi přišel jako fakt opruz;-/. 

​My tulipány vyndaváme "když končí škola" a zakopáváme " když jdou děti do školy". Vede to tak tchýně roky. Zahrada je v její režii. Netroufnu si jinak.

Já zas vyndavám a zakopávám jiřiny. Skoro bude čas...

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 15. dubna 2025 09:43

Archivářka Tak jiřiny by to jinak nedaly.

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 15. dubna 2025 09:44

Z krokodýla už je tulipán.

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 15. dubna 2025 09:44

Moje nejmilovanější.

Offline Makara
Avatar
3614 příspěvků moje polička 15. dubna 2025 14:37

Sweet Potato ty sou! Taky je mám nejradši.

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 15. dubna 2025 15:05

Archivářka u jiřin je to nutnost, ale vykopávat tulipány je u nás nereálné, jsou mezi trvalkami, zničila bych si všechno. 

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 15. dubna 2025 16:54

Tulipány a narcisy nechávam v zemi , niektoré su tam už desiatky rokov, množia sa hlavne tie narcisy. Skôr nejaké dosadzam, a stále je ešte možnosť kam by sa dali.

Offline Archivářka
Avatar
příspěvků moje polička 15. dubna 2025 17:29
Reakce na Sweet Potato:

Moje nejmilovanější.

​ó ano. Ty jsou nejlepší!

Offline Garfie
Avatar
28441 příspěvků moje polička 16. dubna 2025 14:53

Hele, co jsem dneska potkala....(na takovém podivném místě u mostu)

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 16. dubna 2025 15:18

Garfie Tyjo, mutant.

Offline Garfie
Avatar
28441 příspěvků moje polička 16. dubna 2025 15:20

Sweet Potato Ale párádní, viď! 

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 16. dubna 2025 15:29

Garfie Až těžko uvěřit, že to není umělé.

A roste si to v takové škvíře.

Offline Garfie
Avatar
28441 příspěvků moje polička 16. dubna 2025 15:44

Sweet Potato I jsem zkoumala, jestli jich tam není víc, ale ne.

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 17. dubna 2025 07:44

Každé ráno sa teším pohľadom z okna 

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 17. dubna 2025 10:03

Janulik03 to je nadhera

Offline eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 17. dubna 2025 10:40

Janulik03 To je krása veliká 

Offline Friga
Avatar
2081 příspěvků moje polička 17. dubna 2025 14:00

Mam dotaz. Koupila jsem si modrince v kvetinaci, muzu je rovnou zasadit ven do zahonku? 

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 17. dubna 2025 14:11

Friga jasně