Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Friga
Avatar
2081 příspěvků moje polička 17. dubna 2025 14:13

Pinot Noir diky moc! 

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 17. dubna 2025 22:16

Janulik03 Tedy, to je krása. 

Offline Garfie
Avatar
28441 příspěvků moje polička 18. dubna 2025 03:00

Janulik03 No teda!!!

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 18. dubna 2025 08:55

Janulik03 To je epesní, neskutečně krásné!

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 20. dubna 2025 09:15

Takhle se mi vysemenily pomněnky. 

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 20. dubna 2025 09:44

Pinot Noir nádherne 

Offline Karja
Avatar
44471 příspěvků moje polička 20. dubna 2025 12:53

Tak to na mě už taky prislo, o pět let dříve než jsem plánovala. Prvně jsem si jen tak koupila v Kauflandu keř, jenže pak jsem už najednou byla u Starkla, sázím muškáty, mam udělané záhony a rozdělanou objednávku v zahradnictví. Je to v háji, sbohem úspory, sbohem výlety!!!! A ještě se na Velikonoce hrabu v zemi!

Sambo kope, neustále kope, já myslím, že ho sousedi pozorujou a tlemej se. On něco zasadí a pak to vždycky, ale vzdycky přesadí, takže jeho umu s lopatou nemůžu ani využívat pro své projekty,navíc ještě zakopává bazén. Takze to mi chybí, potřebovala bych jen stát a tomu s lopatou ukazovat, tak jak to znám z domu. 

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 20. dubna 2025 13:09

Karja

Už si tam veru, moja

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 20. dubna 2025 13:16

Karja sama si to vykopeš stejně nejlíp

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 20. dubna 2025 13:38

Karja

Vítej v klubu

Už vám taky kvetou šeříky? 

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 20. dubna 2025 13:58

Mha u nás ještě ne.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 20. dubna 2025 14:20

Pinot Noir

My jsme letos zase jaksi napřed, sklízím saláty a začínám set cukety. 

Pivonky už mají poupata, jsme tu asi víc globálně oteplení.

Není to stížnost :) 

Offline slniecko admin
Avatar
19521 příspěvků moje polička 20. dubna 2025 15:41

Pinot Noir nezábudky

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 20. dubna 2025 15:58

Magnolia pomaly bude končiť, vietor a dážď to urýchlili, ale už sa teším na visteriu, vyzerá že bude mať veľa kvetov, pokiaľ nepríde mráz.

Offline Karja
Avatar
44471 příspěvků moje polička 20. dubna 2025 19:43

Janulik03 Ano, naštěstí jsem si to zredukovala jen na živý plot a nějaké popínavky a zbytek až na podzim. Ono za měsíc už bude pozdě. Pak uvidím zda přes léto něco připravim na podzimní sázení. Nám tu ještě chybí nějaké chodníčky, finální venkovní práce na domě, zarovnat trávník,ale u toho plotu a keřů se hodí každej měsíc napřed, když se začne dřív, at to už roste. 

Pinot Noir To máš pravdu, navíc on jak furt presazuje, má to tady docela prokypřený, není to taková dřina:D

Offline Myrtila
Avatar
5273 příspěvků moje polička 21. dubna 2025 03:24

Jak jsem se tu před nějakou dobou ptala na ty plaménky, jestli rostou ze starých šlahounů, nebo si vyhodí každý rok nové, tak máme definitivně ty, co rostou z nuly znova každý rok, už začaly. A dokonce se objevil i ten, co jsme ho vloni prohlásili za mrtvého a dosadili k němu jiný nový tak jsem zvědavá, jak pokvetou, už si vůbec nepamatuju, co jsme to vloni vybrali

A krásně nám kvete akébie, to bude paráda, až se s těmi plaménky víc proplete a poroste a pokvete to všechno dohromady

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 21. dubna 2025 07:41

Myrtila a jak ta akébie voní, co? Na tvoje plaménky jsem si včera vzpomněla, jak na tom asi jsou. Mně se jeden opravdu neprobral. 

Offline Myrtila
Avatar
5273 příspěvků moje polička 21. dubna 2025 09:06

Pinot Noir Vůni zatím nevím, celá rodina máme rýmu

Třeba ještě vyleze, z těch našich má jeden zatím jenom jeden probuzený pupen těsně nad zemí. Ty dva teda už i krátký šlahoun. 

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 21. dubna 2025 18:49

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 21. dubna 2025 18:49