Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 21. dubna 2025 18:50

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 21. dubna 2025 18:50

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 21. dubna 2025 18:51

Trochu jsem tu zaplevelila. A to jdou pomalu do květu konvalinky a orlíčky

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 21. dubna 2025 19:38

brrr srdcovka

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 21. dubna 2025 19:45

Tu kvitnú prvé tavolniky, zaplava modrencov a lunaria, za ktorú sa musim poďakovať

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 21. dubna 2025 19:49

Pár dní jsem tu nebyla. Jarní inflace.

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 21. dubna 2025 19:52

A tohle je taková kuriozita. Na obou fotkách jsou stejné tulipány. První fotka ve středu, druhá dnes.

Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 21. dubna 2025 20:02

Sweet Potato To je dobrý

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 22. dubna 2025 07:05

Sweet Potato to je nádhera, a ten tulipán je zaujímavý 

Offline Victoria
Avatar
1414 příspěvků moje polička 22. dubna 2025 07:35

Barvy a květy jsou parádní. Mám pocit, že jaro letos úplně explodovalo

Janulik03 To je tulipán Virichic, pokud byste o něj stála, tak ať víte, co máte hledat.

Offline Victoria
Avatar
1414 příspěvků moje polička 22. dubna 2025 07:41

Já se pochlubím pryskyřníky. Před lety jsme jim s mužem propadli a jsou to tedy pokaždé nervy... aby přes zimu nevymrzly, neměly sucho, zase moc vlhko, musí se jim větrat, aby pak ve skleníku nebylo zas moc horko... jsou to takové fajnovky, drahé na pořízení, ale letos se tedy vyvedly, tak sklízím jak o závod. Jsem trochu megaloman, neexistuje pro mě hodně pryskyřníků, prostě stále jich není dost :-)

Offline Victoria
Avatar
1414 příspěvků moje polička 22. dubna 2025 07:42

Offline Victoria
Avatar
1414 příspěvků moje polička 22. dubna 2025 07:42

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 22. dubna 2025 07:48

Victoria no páni

Tak to take nádherné a prácne. Námaha sa vyplatila, sklenik je vyhrievaný?

Offline Victoria
Avatar
1414 příspěvků moje polička 22. dubna 2025 07:53

Janulik03 Díky, ano, vyplatila, musela jsem se to pár let učit. Ne není, ale pokud by bylo opravdu hodně mrazivo, tak máme nachystané topení a dlouhý kabel :-)

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 22. dubna 2025 07:55

Victoria to je úžasné

Offline Victoria
Avatar
1414 příspěvků moje polička 22. dubna 2025 07:57
Offline Garfie
Avatar
28441 příspěvků moje polička 22. dubna 2025 08:30

Victoria No ty jsou nádherné! Taky je mám moc ráda, vysadila jsem si je letos do velkého květináče, ale během týdne mi je z poloviny rozcupovali ptáci (tedy asi ptáci, snad to nebylo něco horšího )

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 22. dubna 2025 08:38

VictoriaTo je opravdu nádhera. 
Děkuji za určení těch tulipánů. Ale čím to, že napřed byly světlé, pastelové, a pak takhle sytě růžové? Obvykle květy s postupujícím časem spíš blednou.

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 22. dubna 2025 09:10

Victoria Teda ty pryskyřníky jsou krásné.

Mi se moc líbí, před dvěma, třema roky jsem si dva zasadila, ale nějak na blbé místo, takže bylo brzy po nich. To bylo překvapko, když se tam loni jeden mrzáček objevil. Čekám, co letos.