v tom mulči z trávy pěkně rejděj myši! ale zbytek souhlasim, udrží to vlhkost
To řeší kočky. Myši v mulči nemáme. To se spíš po dešti objeví nějaký ten slimák, jak píše Pinot Noir Ale jak to uschne, už se jim ta suchá tráva nelíbí. A uvnitř nejsou , protože tlící čerstvá travá je strašně horká.








