Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 02. května 2025 20:23

Janulik03 Ach

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 02. května 2025 20:25

Teď je to taková krása všechno. Vůně, barvy...

Online brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 02. května 2025 20:30

Sweet Potato Mi uz taky orlíčky kvetou, ale jak jsou všechny pokupě, tak vypadaji dost monotonně (fialová a růžová očividně přebije všechno).

Offline Janulik03
Avatar
20161 příspěvků moje polička 02. května 2025 20:42

Sweet Potato pekná zbierka

Offline Myrtila
Avatar
5273 příspěvků moje polička 03. května 2025 02:47

Sweet Potato brrr Tyjo, nám orlíčky teprve lezou, mají pár lístků a pár centimetrů.

I plamének ještě zdaleka nekvete, zatím mají všechny jenom takový kratší šlahoun, asi půl metru. 

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 03. května 2025 13:40

Janulik03 ale to je nadhera velika. A presne tenhle plaminek jsem (samozrejme neplanovane) privlekla vcera

Offline Janulik03
Avatar
20161 příspěvků moje polička 04. května 2025 15:06

moora diiik, tak nech plamienok pekne prospieva

Offline Janulik03
Avatar
20161 příspěvků moje polička 04. května 2025 15:09

Po daždi, len ho bolo málo 

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 04. května 2025 19:12

Janulik03 nadhera.

Offline Myrtila
Avatar
5273 příspěvků moje polička 04. května 2025 22:11

Už nevím, ve kterém vlákně jsem se tu před časem ptala na Flóru Olomouc a Florii Kroměříž, tak dneska jsme se byli podívat v té Kroměříži, a nemám teda srovnání s ničím jiným, ale moc se nám tam líbilo. Byl tam opravdu veliký výběr různých okrasných rostlin, hlavně květiny, ale i ovocné keře a trochu i stromky (ty jsem moc nezkoumala, neplánovali jsme žádný koupit). Byla toho tam spousta, co znám z obrázků odsud, nebo z IG, hlavně od Pinot Noir Drželi jsme se hodně při zemi, taky tomu teda pomohlo to, že pohyb s kočárkem tam byl v tom množství lidí trochu obtížný, a koupili jsme jenom pár věcí, co jsme už delší dobu sháněli, ale jak jsem řekla muži, letos jsme to omrkli a příští rok jedeme znova, a to to rozjedem Každopádně jsem byla spokojená i jenom s tím, že jsem si tam mohla tolik rostlin prohlédnout, bylo to i hezké na pohled, takový hezký výlet

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 04. května 2025 22:27

Myrtila jé, tak to muselo být moc hezké. Byla bych jak dítě v hračkářství.

Offline Myrtila
Avatar
5273 příspěvků moje polička 04. května 2025 22:39

Pinot Noir No přesně tak jsem si tam připadala Kdybych k tomu měla lepší podmínky, prochodila bych si to pomalu křížem krážem, ani jsem neměla pocit, že musím všechno mít, dost jsem se tam i kochala, jen na to mít víc klidu a času

Offline Zu
Avatar
2768 příspěvků moje polička 05. května 2025 14:02

místním influ vlivem jsem už loni hrozně zatoužila po žluťuše, v místním zahradnictví jsem jí nevyčmuchala, objednával jste někdo v onlinezahradnictvi? já se bojím, že mi to dojde ve stavu rovnou do biopopelnice

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 05. května 2025 14:14

Zu mám 99 % rostlin z e-shopů, včetně žluťuch. 

Offline barbucha blogger
Avatar
35643 příspěvků moje polička 05. května 2025 14:20

Janulik03 

Tobě to tam tak krásně bují!

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 05. května 2025 14:22
Offline Zu
Avatar
2768 příspěvků moje polička 05. května 2025 14:27

Pinot Noir tak já jdu do toho... děkuju

Offline Myrtila
Avatar
5273 příspěvků moje polička 05. května 2025 14:38

Mha Myslela jsem na tebe, jak jsi mi psala, že o víkendech tam bývá hudební program, v neděli byla dechovka

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 05. května 2025 14:40

Zu ja bych ti to naopak z eshopu rozmlouvala :) co jsem ted privezla ze zahradnictvi, ma uz hrozne dlouhej stonek, bych se bala, ze to prepravou utrpi...

samozrejme, nej jsem ji zasadila, vlitnul mi do toho nejakej pes, no, uz ma kolem sebe ohradku

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 05. května 2025 14:42

Myrtila

A na podzimní variantu taky přijeďte