Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Vlm
Avatar
897 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 11:20

Sweet Potato vůbec nevím, že kudrnatá existuje, zajímavá kytka.

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 11:28

Vlm Hoya carnosa compacta. Dala mi ji kamarádka, nevěděla, jak se to jmenuje, já taky ne, až doma jsem si to našla.

Offline Pinot Noir
Avatar
29789 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 11:32

Vlm cha cha, ten černej maskovanej v tom květináči

Offline Paní Ef
Avatar
příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 12:31

Sweet Potato Nepotřebuju kudrnatou hoyu a nepotřebuju... Vkytkasem mají zakořeněný řízek za pade, mohl by se prosím někdo obětovat a vykoupit ji? 

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 12:36

Paní Ef Tahle mi byla téměř vnucena, že se hrozně rozrůstá a množí, tak třeba bude časem na rozdávání.

Offline Paní Ef
Avatar
příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 12:56

Sweet Potato Tak v tom případě se hlásím! A přemýšlím, co z těch asi 70 kytek, co mám doma, zvládnu namnožit... Třeba panašovaná tlustice

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 12:59

Paní Ef Tyjo, to existuje?

Offline Paní Ef
Avatar
příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 13:21

Sweet Potato Existuje. A je krásná.

Offline Vlm
Avatar
897 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 19:36

Pinot Noir to je naše malá Bubu

Offline Vlm
Avatar
897 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 19:36

Pinot Noir to je naše malá Bubu

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 19:53

Paní Ef To teda je

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 23. listopadu 2021 13:44

O víkendu jsme pečlivě vyhrabali a zametli veškeré listí. Z ovocnáčů, z loubince i z javorů a akátů přes ulici. Radost pohlédnout. A duby se jen pousmály a tiše zaševelily. 

Offline eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 23. listopadu 2021 14:16

Sweet Potato Až opadá listí z dubů... jak to v té pohádce bylo?!?

Offline Pinot Noir
Avatar
29789 příspěvků moje polička 23. listopadu 2021 14:18

Sweet Potato mně se tu takhle chechtá sousedovic vrba. Už jsem to hrabala třikrát. A sousedka posledně prý: "Snad taky nehrabete!"

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 23. listopadu 2021 14:28

Pinot Noir Jenže vrba aspoň jednou skončí. Duby nikdy!

eM No

Offline Magráta
Avatar
8116 příspěvků moje polička 25. listopadu 2021 12:16

Vlm ty máš taky krásnou zahradu

Offline Janulik03
Avatar
20162 příspěvků moje polička 25. listopadu 2021 12:17

Sweet Potato my to asi nepohrabeme nikdy

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 25. listopadu 2021 12:26

Janulik03 ja mam ze 2 stran dubovej les, na zahrade 2 stolety vlastní plus treti hned za plotem u sousedu, ja se nevysiluju ani

Offline Janulik03
Avatar
20162 příspěvků moje polička 25. listopadu 2021 12:32

moora tak to je jasne. My duby nemame stacia ttie orechy, a sad. A az teraz opadalamagnolia, to je tiez radost.

Offline Vlm
Avatar
897 příspěvků moje polička 25. listopadu 2021 17:33

Magráta díky a zase žádný zázrak to není,u nás je ro pokus omyl , Ale děkuji