Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Ounz
Avatar
20486 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 15:20

No a teda přesazeno. Kytka seděla na hromadě hlíny, přidala jsem dost perlitu, a prej tam měl bejt keramzit, no tak na dně jsem našla 5 (nepřehánim) kuliček  . Kořeny bohatý, ale takovej chumel visel na asi dvou nitkách u rostliny, textil jsem odstranila, zasadila ji hlouběji a uvidim  

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 15:31

Ounz hej, do jedla. Dúfam, že prezije, stal dosť peňazí a sa krásne rozrástol. Možno ho celý oberiem kým nie je napadnutý a ususim, nech aspoň úroda nevyjde nazmar.

Offline Ounz
Avatar
20486 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 15:37

Mrakoplas taky dobrý tip. A jestli máš místo, kde ty napadený kytky nejsou, dej ho tam. A uvidíš..

Offline Pinot Noir
Avatar
29789 příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 09:31

Kvete lopatkovec. Sice to není žádná vzácnost, ale je to hezké. A kaktus.

Offline Vlm
Avatar
897 příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 12:02

Offline Pinot Noir
Avatar
29789 příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 12:12

Vlm jů, to je krásné. Ten fialový zběhovec

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 12:17

Pinot Noir Krásné. Lopatkovce mi skomírají.

Kokedama už to rozbalila a konečně nasadil poupata i ten, co už 

Ginger odkvétá. 

Offline Vlm
Avatar
897 příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 12:17

Pinot Noir dík bylo náročné vyfotit to tak aby to trochu vypadali, poslední záchvěvy, jinak smutný pohled, ale ten zběhovec,je dobrý,to je pravda.uz se těším na jaro

Offline Pinot Noir
Avatar
29789 příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 12:22

Vlm tenhle fialový mám omylem, myslela jsem, že objednávám ten stejný, co už jsem měla, tj. takový tmavě zelený, resp. netušila jsem, že je toho tolik druhů. A přišel mi tenhle fialový a je fakt krásný.

A jo, je na tu zahradu už dost depresivní pohled. Když vyfotím detaily, je tam pořád spousta barev, ale celek je už smutný.

Offline Vlm
Avatar
897 příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 13:17

Pinot Noir já ho koupila s tím že jsem vůbec netušila co to je,bylo překvápko .I pokojovky máš pěkný, já lopatkovec utrápila.

Offline Vlm
Avatar
897 příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 14:05


Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 21. listopadu 2021 20:46

Sweet Potato krasnej.

Offline Vlm
Avatar
897 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 08:26

pro srovnání, rozdíl šest let 

Offline Pinot Noir
Avatar
29789 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 08:49

Vlm ty jo, tak to je změna! Krásné kytky máš, daří se jim u vás.

Offline Vlm
Avatar
897 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 09:07

Pinot Noir jj daří,je to fotka po stěhování, bydleli jsme v dost tmavém bytě,okna na sever, gumovník byl v koupelně a občas opadal, a zase obrostl.tady je světlo,a daří se mu, občas ho ostříhám a on zase obroste,je to plevel.

Offline SunEclipse
Avatar
3469 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 09:15

Vlm ještě pro srovnání chybí ta kočka

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 09:21

Vlm Pěkně

Já včera dostala kudrnatou voskovku

Offline Vlm
Avatar
897 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 09:52

SunEclipse ona už není ,tak jinou, lepší?

Offline SunEclipse
Avatar
3469 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 10:17

Vlm ach, to mě mrzí -  ale když vidím ten chumel, tak rozrostla se vám taky hezky

Offline Vlm
Avatar
897 příspěvků moje polička 22. listopadu 2021 10:39

SunEclipse no to teda,a to jsem už kočku nechtěla a máme bratrstvo kočičí pracky :-)