Tady mi určitě poradíte
..... zlobí mě jeden z ibišků. Vytvoří se poupata, vypadá to nadějně - a pak v určité fázi odpadnou. Dělá mi to pouze jeden - je tedy hodně hustý - že by v tom byl problém? Nedostatek denního světla? V létě kvetl jak zjednaný.
Děkuji.







