Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Pinot Noir
Avatar
29790 příspěvků moje polička 29. listopadu 2021 22:36

Sweet Potato tak co měsíček, taky ti ještě kvete? Že je to super kytka?

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 07:50

0zero7 Děkuju. Je malinkej, je malinkej, je malinkej

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 07:57
Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 10:07

SunEclipse Co líběnka, žije?

Offline Pinot Noir
Avatar
29790 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 10:10

Sweet Potato paráda

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 11:55

Pinot Noir to je uzasny jak ti furt kvetou kytky.

Offline SunEclipse
Avatar
3470 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 12:06

Sweet Potato děkuji za optání, v pohodě - a co ibišek, taky žije? Kdyby ne, mám tu ještě dva proutky ve vodě, co vypadají, že by se časem k nějakým kořenům dopracovaly.

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 12:52

SunEclipse Zatím je pořád ve vodě, nic nedělá, ale žije.

Offline vanilka
Avatar
2160 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 16:48

Vánoční hvězda dnes zakoupena a teď se modlit, aby vydržela aspoň do Vánoc. Já ji vždycky docela rychle umořím

Online Aranel
Avatar
6556 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 16:50

vanilka Hlavně moc nezalejvat!

Offline vanilka
Avatar
2160 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 16:59

Aranel ano, slibuji :-)

Offline continuity
Avatar
42740 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 18:43

vanilka no ona většinou cestou domů nastydne. V tomto počasí je to ložený. 

Offline vanilka
Avatar
2160 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 18:55

continuity jela autem, řádně zabalená, tak by to mohlo být cajk

Offline continuity
Avatar
42740 příspěvků moje polička 30. listopadu 2021 18:57

vanilka no tak držím palce,ať to klapne. Už nás vždy už před Vánocemi vypadala jako koště. 

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 01. prosince 2021 06:38
Reakce na Sweet Potato:

SunEclipse Co líběnka, žije?

​co to je za kytku? Patri ten kvet k tem listum? Libi se mi.

Offline SunEclipse
Avatar
3470 příspěvků moje polička 01. prosince 2021 08:04

Ginger patří a jmenuje se líběnka

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 01. prosince 2021 08:22

Ginger Eucharis. Cibulovina, nenáročná. Ty listy a květy k sobě patří:-)

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 01. prosince 2021 17:18
Online Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 01. prosince 2021 17:55

continuity a proto si jednu koupim na Mikulase a jednu tesne pred

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 01. prosince 2021 18:05

Sweet Potato ta je krasna!!