Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 06. prosince 2021 22:57

Kan rikala, ze dekuje! :)

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 06. prosince 2021 22:59

Agnes minuly tyden a v cervnu nova

Online Janulik03
Avatar
20162 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 06:36

0zero7 mas ich krasne a vyzeraju zdravo  a Agnes

Offline Ounz
Avatar
20486 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 12:54

0zero7 no ono je to spíš s ohledem na množství slunečního světla a ty ho tam máš asi víc než my tady ted..pokud mají dost světla a tepla, tak potřebují i vodu. Suchej vzduch řeší ty zvlhčovače, který máš. Mně sem teď svítí fakt málo, tak zalévám málo, aby mi neshnily kořeny. A zvlhčuju.

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 18:23

Janulik03 Dekuju!!

Ounz vidis, to je Fakt. Svetla Mam dost, ale jsem expert na prelivani a ty uhnily koreny, tak Bude Kontrola "prst do hliny". 

Offline Ounz
Avatar
20486 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 18:53

0zero7 jj prst do hlíny je dobrej..

Online Janulik03
Avatar
20162 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 18:56

0zero7 dcera teraz takmer umorila kvety vsetky. V dome zapojili podlahove kurenie a bolo potrebne ho nadimenzovat tak sa kazdy den pridavalo az takmer na 40 st. A kvety co stali v kvetinacoch na zemi dostali chudaci riadny sok. Nastastie som sa spytala ze co na to kvety a oni sa chytli za hlavu ze jaaaj. Tak sme to stahovali  

no su u nas a uvidime ci vydrzia. 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 22:57

Janulik03 Kamarádce s podlahovým topením chcípou všechny kytky. Juky, dracény, lopatkovec, jenom zamio tuším drží. Já mám podlahový pouze koupelna/WC  a jediný co tam žije víc jak dva měsíce je bambus ve vodě.

Online Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 23:03

Kan Máme podlahové, v některých místech, kde vedou rozvody, hřeje fakt dost, tam někdy suším boty nebo mokré hadry. To by se kytkám asi nelíbilo, ale na oknech a skříňkách si nestěžují.

Online continuity
Avatar
42743 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 23:04

Kan tak to je stačí postavit na nějakou podložku? 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 23:12

Sweet Potato Taky mám na okně a dobrý, třeba tchyně to vysloveně milují, koukat celej den z okna.

continuity Asi máš pravdu, ale esteticky nic-moc. To už raději květináč s nožičkama.

Online Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 23:20

continuity Myslím, že nízká (třeba ty s kolečky pro velké květináče, by nestačila.

Online Janulik03
Avatar
20162 příspěvků moje polička 08. prosince 2021 05:00

Kan mnoo to nie je moc dobra sprava. Ma alokacie  a monstery co podostavala od kamartov do noveho domu. Uz celkom velke to by bola fakt skoda. Budeme musiet nieco vymysliet lebo ten priestor kvety potrebuje. 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 08. prosince 2021 07:19

Janulik03 To vymyslíte, ono taky záleží jak moc to hřeje od tý země.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 08. prosince 2021 13:13

Janulik03 No a když nepřežijou, tak ti pošlu moje řízky. A nebo ti je někam přivezu, v létě už snad pojedeme Slovensko.

Online Janulik03
Avatar
20162 příspěvků moje polička 08. prosince 2021 15:44

Kan

Offline barbucha blogger
Avatar
35655 příspěvků moje polička 20. prosince 2021 14:00

Nevíte někdo, co to je?!

Mám novou monsteru a najednou jsem si - asi po týdnu - všimla těch fleků, na starších listech - nový zatím cajk... mám ji v ložnici, kde je poměrně chladno (a stín)

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 20. prosince 2021 15:30

barbucha Jak píšeš, zima, tma a vlhko. Ufikni ten hnusnej list a nech vyschnout substrát. Pak zalej a přihnoj.

Offline Kokoska
Avatar
34680 příspěvků moje polička 20. prosince 2021 18:32

Cim ty kytce ublizuju? Zalivam moc nebo malo? Hlina je spis porad vlhka, myslela jsem, ze tohle lupeni ma vodu rado. Nejdriv ten list zacne flekatet a pak zrezne a uschne, nehnije.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 20. prosince 2021 18:43

Kokoska Tohle míváme v květinách a zalévám spíš méně, osobní zkušenost nemám. Teda jen tu, že mi jedna zákaznice tvrdila, že je to poděnka a druhá zas, že voděnka.