Sweet Potato Dyť říkám, jaro je tady!
Teď teda přemýšlím, jestli je to krokus nebo ocún![]()
Kytičky aneb zelené prsty...
Isca Jaro v nedohledu, je to opožděný ocún. Ale i tak z něj mám radost.
Jestli máte pocit, že se vaším kytkám nedaří, koukněte na tyhle chlapáky v laskavé péči pánů vědátorů.

Sweet Potato Nene. Já bych na tohle neměla nervy, ušmikla bych a nařízkovala. Není tohle už týrání?
Kan Ty prázdné květináče leccos naznačujou.
Sweet Potato tTo je tak... Alternativně krásné. ![]()
Sweet Potato no ale je vidět, že pánové se snažili, květinám poskytli nezištně věšák jako oporu ![]()
Jak se to jmenuje a jak se to množí? Mají to vedle v kanceláři a chci jim to štípnout! 
vanilka To je nějaká tlustice, ne?
vanilka Být hustější, tak bych řekla Sedum Morganianum. Vlhký písek a řízek (raději 3) zapíchnout, bez listů, on by ti teda měl zakořenit i ten samotnej lístek položenej na vhkým substrátu.
Kan jo, to bude podle fotek ono, díky!
Jinak ty kytky v kancelářích jsou kolikrát kapitola sama pro sebe. V téhle kanceláři mají snad dvacet kytek, doslova chudinky živoří, skoro žádná zemina, i zalití je pro osazenstvo problém
. Dneska jsem jim to tam šla zalít, už jsem na ty povadlé chudinky nemohla koukat. Ale ony si ty kytky asi zvyknou, furt žijou. V naší obří kanceláři (open space, je nás tam cca 45
- teď v době koronové nastesti jen sotva deset
) máme letitý fíkus, asi 1,5m je jen holý klacek, ale nahoře krásně furt narůstají nové listy. Přitom substrát taky skoro žádný, lijou mu tam ještě někdy lógr. Přesadila bych ho, ale po jednom mém pokusu, kdy jsem aktivně přinesla do práce pytel hlíny, vše přesadila a jedna palma ten náhlý příval živin neustála a zašla, což mám od kolegů často s výsměchem na talíři, už se do toho nehrnu
.
vanilkaJo kanceláře a polikliniky. Vůbec se toho neboj a raději víc, ať nemáš z květiváče jen jednu hadici.![]()
Sweet Potato já jsem ten tvůj fíkus přehlídla - no podobný tam máme my! U nás ho ale máme "jen" opřený o skříň, holt to není kancelář vědátorů, ale jen konstruktérů, programátorů a kalkulantů ![]()
vanilka Tak to by se konstruktéři měli posnažit! ![]()
Opět tu udělám reklamu eucharidce.

Kan jasný, fiknu jich radši víc, tam si toho nikdo nevšimne :-). Pár řízků jiných kytek už jsem si tam pořídila ![]()
Sweet Potato fíha a to máš doma? ![]()
Sweet Potato A jak ji přezimuješ?
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

