Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Janulik03
Avatar
20162 příspěvků moje polička 09. ledna 2022 06:32

Sweet Potato ehm eucharidku. Také chuderky vidavam často v podnikoch na chodbách, vždy mám chuť vziať nožnice. 

A ako sa pestuje? Vyzerá krásne len čítam že je náročná na pestovanie

Offline Sweet Potato
Avatar
40153 příspěvků moje polička 09. ledna 2022 09:11

Janulik03 Já už ji mám nejmíň šest let, tak náročná být nemůže! Loni jsem ji rozsadila a prospělo jí to. Ale nemá se rozsazovat moc často, aby kvetla, musí být kolem mateřské cibule ty dceřiné.

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 09. ledna 2022 09:56

Help! Začíná mi odcházet tlustice, odpadává ve velkém, nevíte někdo, co s tím?

Offline Janulik03
Avatar
20162 příspěvků moje polička 09. ledna 2022 09:57

Sweet Potato teda asi sa po nej pozriem niekde, že sa musí veľa hnojit a potrebuje niečo ako ale im s vysokou vlhkosťou. To ma odradzalo

Offline Janulik03
Avatar
20162 příspěvků moje polička 09. ledna 2022 09:59

Vilemina teda ziram, moja trocha opadala keď som ju dala do chladu . Nie je preliata? Nezerie ju niečo? 

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 09. ledna 2022 10:06

Janulik03 zalejvám s mírou, breberky taky nevidím, je třetím rokem na stejným místě, tak jsem bezradná...

Offline Sweet Potato
Avatar
40153 příspěvků moje polička 09. ledna 2022 10:22

Vilemina

Na první pohled bych řekla málo světla, podle těch tenkých řídkých výhonů s pidilístečky.

Offline Sweet Potato
Avatar
40153 příspěvků moje polička 09. ledna 2022 10:25
Reakce na Janulik03:

Sweet Potato teda asi sa po nej pozriem niekde, že sa musí veľa hnojit a potrebuje niečo ako ale im s vysokou vlhkosťou. To ma odradzalo

​Jestli si to tu ty moje přečtou, tak si mne nepřej! Jdu je radši přihnojit.

Janulik03 

PS: nieco ako ale im ???

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 09. ledna 2022 10:28

Sweet Potato světlo celkem má, ale zkusím ji přemístit, třeba to pomůže. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40153 příspěvků moje polička 09. ledna 2022 10:31

Vilemina To podle mne fakt není místo pro tlustici, šup s ní na okno. (Ale může samozřejmě strádat i z jiných důvodů) A máš to doma moc hezké. 

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 09. ledna 2022 10:34

Sweet Potato ok, měním zamiokulkas za tlustici. A dík

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 09. ledna 2022 10:37

Vilemina na leto ji dej ven, moc ji to prospeje

Offline Sweet Potato
Avatar
40153 příspěvků moje polička 09. ledna 2022 10:40

Vilemina A na jaře bych ji asi nějak radikálně obrala.

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 09. ledna 2022 10:47

Přemístěno. Na léto ji určitě dám ven a oberu. Ježíš, já se těším na jaro a zahradu!!!!

Offline Janulik03
Avatar
20162 příspěvků moje polička 09. ledna 2022 10:57

Sweet Potato tie automatické opravy sklennik

Offline Janulik03
Avatar
20162 příspěvků moje polička 09. ledna 2022 10:58

Vilemina fakt lepšie pri okne . A naozaj to máš doma krásne 

Offline Pinot Noir
Avatar
29790 příspěvků moje polička 09. ledna 2022 11:11

Janulik03 jo jo, k Vilemina bych se hned nastěhovala! Zahrada, krásnej dům, a ta půdička! Ale k tobě taky. Budu to střídat.

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 09. ledna 2022 11:18

Pinot Noir však doraž

Víš, jaký je u nás krásný koupaliště? To by se klukům asi libilo

Offline Pinot Noir
Avatar
29790 příspěvků moje polička 09. ledna 2022 11:19

Vilemina Mšeno? Tam je hrozně ledová voda.

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 09. ledna 2022 11:25

Pinot Noir to teda jeale uznej