Vilemina je to tam krásné, jezdíme tam. Ale na děti, zhýčkané vířivkou, je to studené. ![]()
Kytičky aneb zelené prsty...
Vilemina kúpaliska nemusím, ale tie okná a parapety, aaaach ![]()
Pinot Noir hocikedy môžete doraziť, bude veselo
a my potom k tebe.
Tak ten můj vánoční kaktus nerezignoval, jenom zaspal! Jak jsem si tu před Vánoci stěžovala, že furt nic, tak dneska jsem na něm objevila 2 krásná růžová poupata ![]()
Říkal tu někdo čemeřice?

Vilemina A něco pro tebe, 50.léta.
Sweet Potato ach! Kdepak to je?
Vilemina Lázně Mšené přece.
(Nebo ty jsi Mšeno?)
Sweet Potato to druhé
lázně Mšené jsou opravdový lázně, naše koupaliště má ofiko název městské lázně Mšeno, občas dorazí nějaký nešťastník s kufrem a shání se po těch léčebných lázních![]()
Prosim vás, až budu chtít na jaře sázet dýně, pošlete mi tuhle fotku!

Přidám něco aktuálního ze zahrady, ať je tu trochu barev. (Čemeřici nemám.
)





Pinot Noir mňa porazí u teba to vyzerá ako na jar. ![]()
Krása.![]()
moora mám to podobné ![]()
Sweet Potato cemerice už nemám![]()
Padli pri presadzani
Vilemina Tak to promiň, jsem ostuda. ![]()
My jsme v létě objevili tenhle skvost:

Pinot Noir Já mám podezření, že tobě by vadily ty nevzhledné listy. Ale květy jsou pohádkové.
Sweet Potato Dachova![]()
Sweet Potato no, trochu možná jo.
Tak nejspíš nějakou výraznou barvu květů, aby ty listy přeřvala.
chodím kolem tohodle keře a nemůžu přijít na to, co to je... ![]()
PlantNet navrhuje na 1.místě cesmínu - to mi připadá jako blbost, ta má jiný listy... pak bobkovišeň - ale ty kuličky jsou přímo na větvičce...


Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
