Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 27. února 2022 22:41

crazydaisy Já jednou a byl to propadák jak hrom. Voní úžasně, to je typická prázdninová venkovská vůně, seno, malokvětý karafiátky a mathiola. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29772 příspěvků moje polička 28. února 2022 12:05

Vlm děkuju za tipy. Zběhovců mám několik, máš pravdu, šly by tam taky. Na ostatní mrknu.

Offline Pinot Noir
Avatar
29772 příspěvků moje polička 01. března 2022 06:57

Pro milovníky čemeřic

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 02. března 2022 21:13

Roste mi nové srdíčko. (Hoya kerrii)

Offline Pinot Noir
Avatar
29772 příspěvků moje polička 04. března 2022 18:48

Víc než kdy jindy je potřeba koukat na něco hezkého a něžného.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 05. března 2022 07:42

Přivezli pět plat primulek a tahle barva tam byla jedna jediná.

Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 05. března 2022 10:03

Kan Takovou barvu jsem ještě neviděla ????! Letos se daly ibišky do kvetení hodně brzy.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 05. března 2022 10:07
Reakce na Pinot Noir:

Víc než kdy jindy je potřeba koukat na něco hezkého a něžného.

​Naprosto souhlasím!

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 05. března 2022 10:07

Kan Krásná barva!

Offline Pinot Noir
Avatar
29772 příspěvků moje polička 05. března 2022 10:14

Kan ta je!

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 05. března 2022 12:33

Hanka H Dalia Pinot Noir Díky, jsem zvědavá na vývoj.

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 05. března 2022 15:42

Kan Já dostala takové fialově (skoro modře) žíhané. Další květy už byly bílé. Mám podezření, že to nechali napít inkoustu, jako ksme dělávali se sněženkami.

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 05. března 2022 15:44

Mimochodem, nechcete si někdo zkusit vypěstovat mandevily ze semínka? Na těch mých zimovaných trifidech jsem našla rozpuklé zralé plody.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 05. března 2022 16:53

Sweet Potato Že jo, můj tip je žlutá.

Offline Emi
Avatar
1116 příspěvků moje polička 05. března 2022 17:42

Sweet Potato Taky si to myslím, mám podobné růžové a postupně světlají.

Offline olte
Avatar
744 příspěvků moje polička 05. března 2022 19:36

Hanka H ten je nádherný, ibišky miluju a i pěstuju se střídavým úspěchem teda

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 05. března 2022 20:46

Maly zazrak, cibulky pomaly idu, som zvedava ci sa mi podari ten zazrak dopestovat  

Libenka

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 05. března 2022 21:21
Online notna
Avatar
9382 příspěvků moje polička 06. března 2022 08:00

Hanka H Nádherný květ! A vypadá obří. Krása.

Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 06. března 2022 08:57

olte notna Díky! Květ je opravdu obří - možná více než 10 cm v průměru. Ibišky všech možných barev pěstuje kamarádka, já na ně nemám moc prostoru - chtějí být co nejvíce u světla a na parapetech už mám hodně obsazeno. Mám tenhle tmavě oranžový, červený, ještě chci jít do žlutého.