crazydaisy Já jednou a byl to propadák jak hrom. Voní úžasně, to je typická prázdninová venkovská vůně, seno, malokvětý karafiátky a mathiola.
Kytičky aneb zelené prsty...
Vlm děkuju za tipy. Zběhovců mám několik, máš pravdu, šly by tam taky. Na ostatní mrknu.
Pro milovníky čemeřic ![]()

Roste mi nové srdíčko. (Hoya kerrii)

Víc než kdy jindy je potřeba koukat na něco hezkého a něžného.



Přivezli pět plat primulek a tahle barva tam byla jedna jediná.![]()

Kan Takovou barvu jsem ještě neviděla ????! Letos se daly ibišky do kvetení hodně brzy.
Víc než kdy jindy je potřeba koukat na něco hezkého a něžného.
Naprosto souhlasím! ![]()
Kan Krásná barva! ![]()
Kan ta je! ![]()
Hanka H Dalia Pinot Noir Díky, jsem zvědavá na vývoj.
Kan Já dostala takové fialově (skoro modře) žíhané. Další květy už byly bílé. Mám podezření, že to nechali napít inkoustu, jako ksme dělávali se sněženkami.
Mimochodem, nechcete si někdo zkusit vypěstovat mandevily ze semínka? Na těch mých zimovaných trifidech jsem našla rozpuklé zralé plody.
Sweet Potato Že jo, můj tip je žlutá.
Sweet Potato
Taky si to myslím, mám podobné růžové a postupně světlají.
Hanka H ten je nádherný, ibišky miluju a i pěstuju se střídavým úspěchem teda
Maly zazrak, cibulky pomaly idu, som zvedava ci sa mi podari ten zazrak dopestovat
Libenka
Hanka H Nádherný květ! A vypadá obří. Krása.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

