Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 30. března 2022 21:01

rasaNori Ty jo, ale ta by nemusela,ne? Ty tuje to nepodrží? 2-3 hřbitovní svíčky jste nezkoušeli zapálit? 

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 30. března 2022 21:03

Kan ne, je na severu a dost tam fouka. Zkusime z jednoho boku tam dam auto, at je trochu kryta. Zatim zmrzla kazdy rok. Oni si ji tu zasadili puvodni majitele, takovy chcipacek to byl... Ty hrbitovni svicky pomůžou myslis? 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 30. března 2022 21:05

rasaNori No, mráz nesedne, dělají to sadaři. 

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 30. března 2022 21:16

Kan a maji byt na zemi, nebo na necem vyssim, aby jako byly bliz k tem květum, nevis? 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 30. března 2022 21:17

rasaNori Na zemi.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 31. března 2022 09:11

Koupila jsem seminka,priprava az pojedu za par dni na dovolenou.

Otazka na zahradnici Pinot Noir

Mam to predpestovat?a nevis zerou to slimaci?

Online Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 31. března 2022 09:18

Zarinya hele, já nejsem žádná zahradnice, tady jsou lepší rádci. Rudbekii bych asi předpěstovala, len a chrpu přímo do záhonu. Len jsem neměla, chrpu mi slimáci nežrali, rudbekii ano.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 31. března 2022 09:22

Pinot Noir pro me si zahradnice.

chci jit tvoji cestou.diky.

Online Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 31. března 2022 09:28

Zarinya jo a tu rudbekii mi slimáci nežrali, dokud jsem si tady nepřečetla, že ji žerou. Pak mi ji samozřejmě začali žrát.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 31. března 2022 09:30
Online Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 31. března 2022 19:00

Trocha barev...

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 31. března 2022 20:23

Pinot Noirpak ze nejsi zahradnice.

vsechny krasny,ale ten prvni ach.:-)

Online continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 31. března 2022 20:38

Pinot Noir to je krása.

Dnes jsem byla u Chládka, zítra to budu sázet. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40132 příspěvků moje polička 31. března 2022 20:46

Pinot Noir Moc hezky sis to sesázela.

Já dnes zas dotáhla tašku skalniček.

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 31. března 2022 21:00

Ja si taky koupila kytky a 50 m hadice a tu mi rozkousal pes, zatimco jsem pila kavu. Kytky vyhrabe az je zasadim. Jsem nastvana

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 31. března 2022 21:10

Konečne prší

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 31. března 2022 22:04

milacka Tady už víc sněží než prší

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 31. března 2022 22:06

Pinot Noir Ty kytky jsou moc pěkně, ale mě znervozňují ty kombinace podle mě vzájemně neladících druhů (sedmikráska a pryskyčník, maceška a hyacint).

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 31. března 2022 22:09

brrr včera 22 stupňov, dnes 10, sneženia sa obávam

Offline Isca
Avatar
4889 příspěvků moje polička 31. března 2022 22:13

milacka Krásná fotka! A z deště mám radost.