Nemůžu se dočkat otevření zahradnictví v Oboře!
Kytičky aneb zelené prsty...
Isca ďakujem. Z dažďa sa teším aj ja, zem už bola vyprahnutá a jar si žiada vlahu.
brrr tak taková bude nejspíš celá moje zahrada - nikdy mě nenapadlo, že by kytky k sobě mohly neladit. ![]()
Sníh je ochrana proti mrazu, se přesvědčuji 
Magráta To je fakt. A aspoň trocha vláhy.
K
aktus se chová adekvátně počasí.
Hanka H Krásná barva.
Hanka H Jo, mamce taky začal kvést

Venček, ktorým sa presviedčam, že je naozaj jar
Ale, kým som na neho nastrihala vetvičky a ostatný materiál, skoro som zmrzla
Bylo to rychlé:-)
chia je krásný
Magráta ďakujem
Zabalila jsem do netkanky fíkovník, rozkvetlé angrešty, dřevitou pivoňku, mladou nakvetlou broskev (ty další ještě nemají rozvitá poupata), přiiklopila pryskyřníky, schovala nádoby s cibulkama... tulipány, narcisy a modřence to snad zvládnou. A já budu doufat, že se Dagmar Honsová spletla.
berush modřence prý vydrží vše a ostatní cibuloviny jsou prý zvyklé, tak snad jo :-)
To je boží.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my



