Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Isca
Avatar
4889 příspěvků moje polička 07. dubna 2022 20:12

Hanka H Ty jsou!

Offline Sweet Potato
Avatar
40132 příspěvků moje polička 07. dubna 2022 20:30

Hanka H tyhle klasické červdné s dlouhým nosem jsou stejně nej!

Offline notna
Avatar
9382 příspěvků moje polička 08. dubna 2022 07:33

Pinot Noir Krásné krokusy. U nás jsou už odkvetlé, hyacinty taky. Teď vedou narcisy.

Hanka H To jsou nádherné květy!

Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 08. dubna 2022 08:58

Sweet Potato notna Isca Letos mi ibišky hromadně kvetou už od začátku února, na podzim jsem je razantně ostříhala. Zato mi stávkujou fialky - mám všemožné barvy a kvete jenom jedna. Jsou to strašně neukázněný kytky!

Offline Isca
Avatar
4889 příspěvků moje polička 08. dubna 2022 09:06

Hanka H Tyhle s bílými okraji okvětních lístků jsou jsou takový roztomilý

Offline Isca
Avatar
4889 příspěvků moje polička 08. dubna 2022 09:06

Hanka H Tyhle s bílými okraji okvětních lístků jsou jsou takový roztomilý

Offline Sweet Potato
Avatar
40132 příspěvků moje polička 08. dubna 2022 10:41

Janulik03 Slibuju, někdy je umyju.

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 08. dubna 2022 13:59

Sweet Potato jeeej diiiiky . Mas to paradne , coze to ches umyvat?

No budem musiet asi premysliet kde ju dam nastalo, aj ked teraz sa jej paci tam kde je.

Offline Edge
Avatar
1739 příspěvků moje polička 09. dubna 2022 22:00

Offline Edge
Avatar
1739 příspěvků moje polička 09. dubna 2022 22:09

Mám pár nových úlovků od Vietnamců a nevím, co je to růžově kvetoucí na pravým horním obrázku a jestli to nezmrzne. Prodavačka mi sice říkala, že to je v pohodě, ale třeba mi špatně rozuměla, když jsem se jí ptala. 

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 09. dubna 2022 22:36

Sweet Potato ta libenka se mi zacina libit. ma rada slunce? Predstavuji si ji v kancelari, ale nebyla by uplne u okna. 

Offline continuity
Avatar
42712 příspěvků moje polička 09. dubna 2022 22:39

Edge to je Lewisia. Na balkóne mi nezmrzne, na zahradě je má Sweet Potato 

Online viktorka_od splavu
Avatar
49188 příspěvků moje polička 10. dubna 2022 08:33

Edge lewisia je normalni skalnicka, urcite nezmrzne jediny co tak neprelit. vydrzela mi kvest i pul roku

cela moje zahradka je ted tohle, tak se sem uplne bojim chodit ze budu brecet:-( vyrypla jsem si co by mohlo jit...

Offline Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 10. dubna 2022 09:01

viktorka_od splavu roztomilá zahrádka

Přeorientuješ se na pokojovky, už to vidím v živých barvách a těším se.

Offline Sweet Potato
Avatar
40132 příspěvků moje polička 10. dubna 2022 09:18

Edge Nemá ráda mokro v zimě. Na zimu se doporučují něčím přiklopit. Já to teda nedělám a dobrý, ale mám je v nádobách, tam asi tolik nehrozí přemokření.

Offline Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 10. dubna 2022 10:08

Sousedovic meruzalka krvavá. Je boží.

Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 10. dubna 2022 10:24

viktorka_od splavu Pokojové kytky jsou krásné, dovedou také potěšit - a je s nimi mnohem míň práce! Taky nad místními zahradami vzdychám a závidím, ale když si vzpomenu na ta kvanta práce, žížaly v zemi, neustálý boj se slimáky a s kočkami od sousedů, které si ze zahrady dělaly WC - už se mi tak nestýská!

Offline Edge
Avatar
1739 příspěvků moje polička 10. dubna 2022 10:50

continuity viktorka_od splavu Sweet Potato děkuju za rady. Mě zmátly ty dužnatý listy, tak jsem se bála, aby v noci nezmrzla, ale vypadá ok

viktorka_od splavu Copak, stěhovali jste se? 

Pinot Noir jak je ta meruzalka vysoká a široká? A jak vypadá po zbytek roku? Potřebuju něco na zastínění výhledu k sousedům. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 10. dubna 2022 11:23

Edge vysoká tak 2,5 metru, roste vzpřímeně, takže nijak moc do šířky, tak asi 1,5 metru? Po zbytek roku má jasně zelené listy jako rybíz, když ji po odkvětu zkrátíš, tak je příští rok pěkně hustá. Sousedka s ní nic nedělá, tak z její strany jsou takové holejší staré větve, já ji trochu z naší strany stříhám, hlavně do vázy, vypadá ve váze krásně, tak směrem k nám nádherně kvete. 

Offline Edge
Avatar
1739 příspěvků moje polička 10. dubna 2022 11:35

Pinot Noir to zní dobře, dík