Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Online viktorka_od splavu
Avatar
49188 příspěvků moje polička 10. dubna 2022 12:08

Hanka H mně právě chybí ta práce, bavilo mě to

Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 10. dubna 2022 14:20

viktorka_od splavu je mi to lito, ale vypada to ze mas hezke bydleni.

nemusi te druha strana vyplatit , kdyz jsi tak velkoryse odesla?
Ja bych ti to moc prala...

Online viktorka_od splavu
Avatar
49188 příspěvků moje polička 10. dubna 2022 14:51

Antje dům byl ve výhradním vlastnictví manžela, takže ne

a děkuju

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 10. dubna 2022 17:52

viktorka_od splavu parapetovou zahradku mas krasnou. V nadobach ti pujdou i drobne skalnicky, s kameny to vypada moc pekne.

Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 10. dubna 2022 18:56

viktorka_od splavu jsi obdivuhodna zena

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 11. dubna 2022 09:23

Ať máte všichni krásné a klidné Velikonoce!

Offline Sweet Potato
Avatar
40132 příspěvků moje polička 11. dubna 2022 09:49

Ginger Myslím, že na slunci netrvá, mám je sice na oknech, ale ani jedno není na přímém slunci. To by jí spíš vadilo, ty velké listy by se asi snadno spálily.

Offline Sweet Potato
Avatar
40132 příspěvků moje polička 11. dubna 2022 09:49

Kan Krásné.

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 11. dubna 2022 14:36

Pinot Noir trocha kýče na zahradu

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 11. dubna 2022 14:57

Nemate zkusenosti s litinovym ohnistem?

Offline Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 11. dubna 2022 16:00

Vilemina ty jsou boží! . Odkud?

Candance tak to se připojuji k dotazu. Hned jak vyberu lavičku, pustím se do výběru ohniště.

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 11. dubna 2022 16:02

Pinot Noir a nechtela bys nejdriv vybrat to ohniste?

Offline Aranel
Avatar
6547 příspěvků moje polička 11. dubna 2022 16:03

Hanka H Šáchor - k těm velkým kytkám. Snese i letnění a nedá se přelít. A třeba asparágus?

Offline Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 11. dubna 2022 16:05

Docela mě zklamalo Loukykvět. Možná jsem měla přehnaná očekávání, ale návody na pěstování v době, kdy jsem je potřebovala, pořád jen slibovali, deklarovaný počet semínek je tedy značně nadhodnocený (dnes jsem sela sluncovku, prý 200 semínek, ale bylo jich max 150 - jako já jich 200 nepotřebuju, ale ... však víte) a z toho, co jsem zatím zkoušela předpěstovat, tak mám pocit, že ta nejobyčejnější semínka Semo nebo Nohel garden, která mají v každé drogerii, jsou životaschopnější. 

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 11. dubna 2022 16:07

Pinot Noir z Kika

Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 11. dubna 2022 16:14

Aranel Dobrý nápad - asparágus se dá v případě nouze i sníst!

Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 11. dubna 2022 16:15

Vilemina To je takový kýč, až to kýč není!

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 11. dubna 2022 16:44

Hanka H že jo?

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 11. dubna 2022 19:04

Pinot Noir Měla jsem loni z Loukykvět jiřiny a nemůžu si si ztěžovat. Vlastně můžu, větsinu mi sežrali slimáci.

Poslali pěkné kousky i s návodem a ještě se ptali na datum doručení, abych měla čas to hned zasadit.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 11. dubna 2022 19:40

Sweet Potato Díky.