Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 29. dubna 2022 17:43

Zarinya Překrásné.

Offline continuity
Avatar
42702 příspěvků moje polička 29. dubna 2022 17:58

Zarinya upřímně, vůbec bych se netrapila nějakou lupinou, když ti takhle jdou růže téměř sami. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 29. dubna 2022 18:19

continuity ty jsou jeste po tchanovi,ktereho jsem uz nezazila a ano musi se o sebe temer starat samy.Ale zahrada ma 1500m2 tak i na lupinu je tu misto.

Online Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 29. dubna 2022 18:28

Zarinya nádhera

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 29. dubna 2022 19:06

baltik

Ty odkazy, ty odkazy... Já kliknu a pak mě posedne nutkání, že to fakt potřebuju. A ty související Tulipány dole, tak to mě zachránilo jen to, že už je sezóna a jsou vyprodané.

Letos jsem si poprvé objednala sazenice čili ze zahradnictví, jsem moc zvědavá, jaké budou (objednávka typu od každé jednu:)

Zarinya Krásné růže. A jeden malý ocásek? 

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 29. dubna 2022 19:50

Zarinya Nadherny ruze

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 29. dubna 2022 20:41

Slíbila jsem kolegyni, že se zeptám. Chtěla by vysadit něco před kompost, ať nejde vidět. Délka 1,5 m, šířka 0,5 až 1 m, výška 1-1,5 m. Nějaké nápady? Prý je tam vlhko a stín.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 29. dubna 2022 21:06

brrr kapradiny, bambus, hortensie, japonska sasanka, rodgersie, bobkovisen

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 29. dubna 2022 21:14

moora Bambus, bambus prosím nee. Teď jsem viděla z jednoho bambusu bambusárium. Prý musí vzít bagr a odbagrovat to do hloubky. 

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 29. dubna 2022 21:56

moora Dík, k hortenzii a bobkovišni, jsme se v práci už propracovali, ty jsou ve výběru. Bambus a kapradí asi ne, pošlu dál jestě tu sasanku a rodgesii

Online Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 29. dubna 2022 22:25

brrr rhodgesia na zimu zatahuje, vylieza pomerne neskoro, ale inak je krasna. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29760 příspěvků moje polička 30. dubna 2022 06:12

Kan jsou různé druhy těch bambusů, některé jsou kompaktní a moc se nerozrůstají.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 30. dubna 2022 07:04

Pinot Noir I tak ne, bambus a škumpu bych nikdy nedala.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 30. dubna 2022 08:36

Mha teda ty mas oko,jo to je Liza,vecpe se vsude.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 30. dubna 2022 10:00

Cas tarice

Offline euridike blogger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 30. dubna 2022 10:28

Kan

Jj, škumpa je prokletí... 

/I když je krásná, to je fakt.../

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 30. dubna 2022 10:43
Offline Pinot Noir
Avatar
29760 příspěvků moje polička 30. dubna 2022 10:50

moora to je záplava! U nás je ještě víc zelená než žlutá.

Offline Pinot Noir
Avatar
29760 příspěvků moje polička 30. dubna 2022 10:55

Tulipány.

Nejvíc se mi asi líbí ty žlutooranžové.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 30. dubna 2022 10:59

Pinot Noir pane jo, ty jich máš! Krasny